Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsīs sāk realizēt projektu jauniešiem, dodot iespēju dzīvot aktīvi un sportiski

Cēsu novada pašvaldība un Cēsu novada pašvaldībās aģentūra “Sociālais dienests” sadarbībā ar biedrību “PINS” jūnijā uzsāk realizēt ESF projektu “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos”.

Šī projekta mērķis ir praktiski demonstrēt jauniešiem vairākas aizraujošas aktīva dzīves veida iespējas, ieinteresējot piedalīties Cēsu sporta un kultūras dzīvē, motivējot mācīties skolā un turpināt dzīvot apzinīgi un veselīgi. Projekta laikā mērķis ir sniegt brīvu atmosfēru diskusijai un atklātībai sarunās par depresiju, spriedzi, hormonālajām izmaiņām pubertātes laikā, atkarībām un apreibinošo vielu lietošanas aspektiem pieredzējušu jaunatnes darbinieku vadībā, kā arī mudināt jauniešus sadarboties un diskutēt savā starpā, aizstāvēt savu viedokli un organizēt savu brīvo laiku veselīgi un interesanti.

Projekta realizācijas laikā tiks organizētas volejbola un basketbola sacensības jauniešiem, pārgājieni, braucieni ar velosipēdiem, laivām, SUP dēļiem un katamarāniem. Jaunieši izmēģinās spēkus šķēršļu trasē “Supervāvere” un apmeklēs ūdens sporta centru “Karjers”. Projekta īstenošanā tiks iesaistīti desmit Cēsu novada jaunieši vecumā no 12 līdz 16 gadiem.

Pasākumi tiek īstenoti ESF projekta “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos”, identifikācijas Nr. 8.3.4.0/16/I/001 ietvaros.

Datums: 2021. gada 17. jūnijs