Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Kompetenču izglītība

ESF projekts “Kompetenču pieeja mācību saturā” jeb Skola2030 uzsākusi vecāku informācijas kampaņu “Es saprotu, tātad zinu – protu – gribu – varu!” lai skaidrotu vecākiem būtiskākās pārmaiņas izglītības saturā un pieejā – no pirmsskolas līdz vidusskolai, kā arī sagaidāmo vecāku iesaisti bērna mācībās un sadarbībā ar skolu,  esam sākuši informatīvo kampaņu “Es saprotu, tātad zinu – protu – gribu – varu!”. 

Vecāki aicināti izmantot izveidotos materiālus, lai skaidrotu pilnveidoto mācību saturu un pieeju:https://www.skola2030.lv/vecakiem/kas-jazina-vecakiem.

Informācija par to, kas mainīsies bērniem katrā izglītības pakāpē, pārskatāmā veidā pieejama 3 bukletos:

Pirmsskolā: https://www.skola2030.lv/vecakiem/pirmsskola

Pamatizglītībā: https://www.skola2030.lv/vecakiem/pamatizglitiba

Vidusskolā: https://www.skola2030.lv/vecakiem/vidusskola

Kampaņas laikā tapušas vairākas intervijas ar Skola2030 un VISC pārstāvjiem TV un radio raidījumos, LR1 katru dienu dzirdami jautājumu un atbilžu klipi par pilnveidoto saturu (pieejami arī www.skola2030.lv sadaļā “Biežākie jautājumi”), lasāmas publikācijas interneta portālā TVnet, sadarbībā ar portālu www.mammamuntetiem.lv  notiks 4 Facebook tiešraides diskusijas. Visa aktuālā informācija tiek publicēta Skola2030 Facebook lapā.

Lai pievērstu vecāku un plašākas sabiedrības uzmanību gaidāmajām pārmaiņām izglītībā, skolu darbinieki, vecāki un bērni tiek aicināti  izmantot kampaņas laikā Skola2030 izveidoto Facebook bildes rāmīti “Es saprotu, tātad zinu!”, aktualizējot ar to savu profila bildi!