Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Koncertzāle "Cēsis"

Adrese: Raunas iela 12-1, Cēsis, Cēsu novads
Tālrunis: +371 641 19921
E-pasts: info@cesukoncertzale.lv
Mājaslapa: www.cesukoncertzale.lv

Koncertzāle "Cēsis" ir viena no četrām nacionālas nozīmes reģionālajām koncertzālēm, kas atrodas Cēsīs.

Koncertzāles ēka savu arhitektonisko veidolu ieguvusi, rekonstruējot seno Cēsu Viesīgās biedrības namu (celts 1915. gadā). Izceļot vēsturiski autentiskos elementus, nams ir papildināts ar laikmetīgām arhitektūras formām un jaunām piebūvēm. Interjeram īpašu raksturu piešķir dabīgā koka detaļas restaurētajās griestu sijās un iekštelpu apdarē. Elegantās ēkas aprises veido kopējo tēlu, kurā harmoniski sadzīvo vēsturiskais ar mūsdienīgo.

Apmeklētāju rīcībā ir akustiskā Lielā zāle ar 800 skatītāju vietām, Kamerzāle, Ērģeļu zāle, Kino jeb Mazā zāle un Izstāžu zāle. Koncertzālē atrodas Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas mācību telpas, kā arī mājvietu šeit raduši Cēsu amatiermākslas kolektīvi un Vidzemes kamerorķestris.

Kopš atklāšanas 2014.gada pavasarī koncertzālē "Cēsis" norit aktīva kultūras dzīve – augsti profesionālu mākslinieku koncerti, dramatisko teātru izrādes, mākslas izstādes, kino seansi. 

Ēkas infrastruktūra lieliski piemērota konferenču, semināru un saviesīgu pasākumu organizēšanai.
Šis teksts zilā krāsā ir saskaņots ar koncertzāli pirms nedaudz vairāk kā gada, kad veidojām tekstus plānotajai mājaslapai. Nosūtīju saskaņot atkārtoti. Ja Tavs rakstītais teksts nav saskaņots ar koncertzāles mārketinga daļu, tad to nebūtu korekti publicēt.

Koncerzāles "Cēsis" kino zāle piedāvā regulārus kino seansus maziem un lieliem kino baudītājiem Cēsīs. "Kino Cēsis" programma apskatāma šeit

Vairāk par koncertzāles darbību, pasākumiem un piedāvātajām iespējām lasi šeit.