Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu Kultūras centra bērnu vokālā grupa "Hey"

Kolektīva vadītāja Ina Aizgale

Moto:
Esam mazi,
Esam lieli
Patīk dziedāt mums.
Gribat dzirdēt?
Gribat redzēt?
Sauciet mūs pie Jums!

Par popgrupas "Hey" dibināšanas gadu tiek uzskatīts bērnu grupas pirmais Ziemassvētku koncerts 1995.gadā.
"HEY" bērni priecē klausītājus novada rīkotajos pasākumos, svētkos, konkursos un festivālos visā Vidzemē un Latvijā.  
Popgrupas repertuārs tiek veidots atbilstoši tematikai, vai vadoties pēc konkursu, festivālu nolikumiem. Grupas īpašais piedāvājums ir vadītājas Inas Aizgales komponētās un aranžētās dziesmas. Galvenais- radīt, vai sameklēt labu, gaumīgu, bērniem atbilstošu repertuāru. Ir ļoti svarīgi ne tikai- kā dzied, bet- ko dzied. Ziemassvētku koncertus kopā veidojam ar mūsu draugiem - dejotājiem no deju grupas "Randiņš"

Veiksmīgi startējam Re Tv konkursā "Dziesmu karuselis". 2018.gadā iegūta 1.vieta!  Un 2019.gadā- 3.vieta! 2019.gadā piedalījāmies izstādes "Bērnu pasaule" atklāšanas koncertā- Ķīpsalā.

Prieks bija kopā uzstāties ar Latvijas teātra aktieriem 2019.gada augustā, izrādes "Čikāgas piecīši .Leģendu atgriešanās" pasākumā Cēsu Pils parkā.

2016.gada 7.novembrī Vidzemes koncertzālē notika popgrupas 20 gadu jubilejas koncerts, kuram par godu tika ierakstīts un prezentēts pirmais skolotājas Inas Aizgales komponēto dziesmu CD "Dziedam kopā".

2020.gada novembrī popgrupa svinēja 25 gadu pastāvēšanu. Ņemot vērā pandēmiju, jubileja tika svinēta 2021.gadā ar vērienīgu koncertu koncertzālē "Cēsis", piedaloties visiem bijušajiem un esošajiem dziedātājiem kopā ar Latvijā populāriem mūziķiem, no kuriem daļa arī savulaik bijuši popgrupas HEY dalībnieki Elīna Gluzunova, Rihards Saule, Una Daniela Aizgale. Koncerta ietvaros tika prezentēts arī grupas otrais disks.

Plašākai informācijai:
Ina Aizgale, tālr. 26343043