Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu Kultūras centra senioru deju kolektīvs "Dzirnas"

Norises vieta: Koncertzāles "Cēsis" Lielā zāle 

Vadītāja: Ilona Klince

Kontaktinformācija: Ilona Klince, 29391169, ilona.klince@inbox.lv

Mēģinājumi:
Trešdienās 18.00-20.00

Senioru deju kolektīvs "Dzirnas" dibināts 1962.gadā. Kolektīvs savos 60 darbības gados ir sirdīs jauns, enerģisks, draudzīgs kolektīvs. Kolektīva atraktivitāti un dejotprieku raksturo aktīva koncertdarbība un dalība deju svētkos Latvijā un dažādos deju un folkloras festivālos ārvalstīs: Ungārijā, Francijā, Norvēģijā, Krētas salā, Vācijā, Maķedonijā un Bulgārijā. "Dzirnas" sava koncertceļojuma laikā Brazīlijā 2019.gada nogalē saņēma un mājās pārveda Latvijas simtgades karogu, kas beidza pasaules ceļojumu pa latviešu mītnes zemēm.

Kolektīvs kopā ar vadītāju Ilonu Klinci ik sezonu, izveidojot jaunu deju repertuāru, piedalās vairākos koncertos dažādos Latvijas novados un pilsētās, kā arī organizē sadraudzības vakarus ar radniecīgiem senioru kolektīviem ne tikai no Latvijas, bet arī no kaimiņiem - Igaunijas un Lietuvas.

Ikviens kolektīva "Dzirnas" dalībnieks var apstiprināt, ka ir dažādi ceļi uz laimi, un dejošana ir viens no tiem. Un jau vairākus gadus kolektīvam ir savs moto - "Kam nav 100, tas var!".

Kolektīva raksturojums:
Drastiski dejojoši dejotāji
Zaigojošām prieka acīm
Iemīlējušies savā hobijā.
Raiti nes savu augumu
Neskatoties uz savu vecumu.
Augsti cilādami kājas
Skaisti bez gala.