Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Autostāvvietas Cēsu pilsētā

Cēsu pilsētā visas automašīnu stāvvietas ir bez maksas, taču daudzviet noteikts automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums. 

Vecpilsētas stāvvietās uz Rīgas ielas, Kases ielas, Lielās Skolas ielas un Pils ielas  automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums ir viena stunda darba dienās no plkst.8.00 līdz plkst.18.00. Uz Rīgas ielas posmā no Kases ielas līdz Baznīcas ielai automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums viena stunda  ir spēkā arī sestdienās!

Stāvvietās uz Vaļņu ielas, Raunas ielas, Izstādes ielas un Uzvaras bulvāra auto var novietot uz divām stundām. Ierobežojums ir spēkā darba dienās no plkst.8.00 līdz plkst.15.00. Brīvdienās un svētku dienās šajās stāvvietās auto stāvēšanas laika ierobežojums nav spēkā.

Novietojot transportlīdzekli stāvēšanai, autovadītājiem redzamā vietā aiz automašīnas priekšējā stikla jāizliek norāde ar laiku, kad auto novietots stāvēšanai.

Lūdzam ievērot uzstādītās ceļa zīmes un neaizmirst atstāt norādes par automašīnas novietošanas laiku!

Ja auto nepieciešams novietot uz ilgāku laiku, lūdzam izmantot pilsētas stāvlaukumus Bērzaines ielā, pie pilsētas stadiona, Smilšu laukumā un aiz ēkas Raunas ielā 8, kā arī citas stāvvietas bez laika ierobežojuma.