Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Vizuālā identitāte

Nozīmīgu daļu no Cēsu novada zīmolvedības veido grafiskā mākslinieka Miķeļa Baštika (“Asketic”) izstrādātā vizuālā identitāte, kas caurauž to, kā novads komunicē ar sabiedrību – no šīs mājaslapas, sociālo tīklu vai “Cēsu Vēstu” vizuālā noformējuma līdz oficiālajiem novada suvenīriem, informatīvajiem bukletiem, vides reklāmām un Cēsu svētku logotipam.

Izmantotās krāsas uz grafiskā zīme "cēsis" ir citāti no pilsētvidē jau pastāvošā simbolisma. Krāsas – sarkanā un zilā – aizgūtas no Cēsu pilsētas ģerboņa, bet grafiskā zīme “cēsis” balstīta ikoniskajos granīta un metāla uzrakstos, kas rotā pilsētas robežas un kuros izmantoti vienāda lieluma burti. Grafiskajā zīmē vārds “cēsis” atveidots līdzīgi kā tīmekļa adresē cesis.lv vai tēmturī #cēsis.

Mākslinieka Miķeļa Baštika, pamatojums: “Cēsīs ir gana daudz veselīgas pašapziņas, radošās enerģijas un drosmes, lai atļautos savu vārdu uzrakstīt ar draudzīgu mazo burtu – līdzīgi kā to būtu darījis bērns”.

Kā rāda daudzie produkti, ko nu rotā šī grafiskā zīme un ko ne bez lepnuma nēsā cēsnieki, grafiskā zīme ir veiksmīgi iedzīvojusies.