Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Satiksmes drošības un mierināšanas vadlīnijas

Lai tiektos uz mērķi samazināt ceļu satiksmes negadījumos cietušo un bojā gājušo skaitu, uzlabotu drošības apstākļus mazāk aizsargātiem ceļu satiksmes dalībniekiem un veicinātu drošākas satiksmes infrastruktūras veidošanu, Cēsu novada pašvaldībā izstrādātas vadlīnijas “Satiksmes drošības un mierināšanas risinājumu piemērošana Cēsu novadā”, kuras paredzēts ieviest pakāpeniski, ielu remontdarbu un pārbūves gaitā.

SATIKSMES DROŠĪBAS UN MIERINĀŠANAS RISINĀJUMU PIEMĒROŠANA CĒSU NOVADĀ vadlīnijas

SATIKSMES DROŠĪBAS UN MIERINĀŠANAS RISINĀJUMU PIEMĒROŠANA CĒSU NOVADĀ prezentācija

Vadlīnijas saskaņotas  Cēsu novada pašvaldības Transporta kustības organizācijas komisijas 22.10.2019. sēdē (prot. Nr. 8) un Cēsu novada domes Uzņēmējdarbības un attīstības komitejas 24.10.2019. sēdē (prot. Nr.12).  Cēsu novada dome 07.11.2019. pieņēma lēmumu “Par vadlīniju “Satiksmes drošības un mierināšanas risinājumu piemērošana Cēsu novadā”  apstiprināšanu” (lēmums Nr. 335, prot. Nr. 16).

Iedzīvotāji ir aicināti izteikt komentārus, arī sazinoties ar Cēsu novada pašvaldības Galveno teritorijas plānotāju Eviju Taureni elektroniski - evija.taurene@cesis.lv, telefoniski – 64161821 vai klātienē Raunas ielā 4, 112 kabinetā.