Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Jauniešu iniciatīvas projekti

Izsludināts Cēsu novada jauniešu iniciatīvu projektu konkurss

Cēsu novada jaunieši no 13 līdz 25 gadu vecumam aicināti iesniegt pieteikumus Cēsu novada jauniešu iniciatīvu projektu konkursam un iegūt līdz 300 eiro finansiālu atbalstu savu iniciatīvu īstenošanai.

Konkursa mērķis ir ne tikai finansiāli atbalstīt jauniešu iniciatīvas, kas veicina Cēsu novada jauniešu iekļaušanos vietējās kopienas kultūras, sporta un izglītības procesos, bet arī sekmēt viņu aktīvu līdzdalību lēmumu pieņemšanas un sabiedriskajos procesos.

Projektu konkursā piedalīties var Cēsu novada administratīvajā teritorijā dzīvojoši jaunieši vai jauniešu grupa, savas idejas pieteikumu iesniedzot līdz 2023.gada 22.maijam (ieskaitot).

Pieteikumus var iesniegt nosūtot pa pastu uz adresi “Cēsu novada Jauniešu māja”, Rīgas iela 23, Cēsis, LV-4101 ar norādi “Pieteikums konkursam „Cēsu novada Jauniešu iniciatīvu projekti””, iesniedzot personiski Cēsu novada Jauniešu mājā vai pašvaldības klientu apkalpošanas centros ar norādi “Pieteikums konkursam „Cēsu novada Jauniešu iniciatīvu projekti””, kā arī elektroniski, sūtot uz e-pastu jauniesi.cesis@gmail.com.

Lai veiksmīgāk sagatavotu pieteikumus, pretendetiem pieejamas konsultācijas, kurām var pieteikties sazinoties ar Cēsu Bērnu un jauniešu centra Jaunatnes lietu speciālisti Ilutu Balodi (iluta.balode@cesunovads.lv, +37128714870).

Konkursa nolikums un ar pieteikuma sagatavošanu saistītā dokumentācija pieejama ŠEIT.