Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Satiksmes ierobežojumi

Piektdien, 28.februārī, stāvēšanas ierobežojumi Vaļņu ielā

Piektdien, 28.februārī, Vaļņu ielā tiks daļēji ierobežota transporta līdzekļu stāvēšana. Notiks Sadales tīklu kabeļa remonts.

Izmaiņas auto stāvēšanas laika ierobežojumos pilsētas stāvvietās

No 1.marta mainījies automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums stāvvietās uz ielām ārpus vecpilsētas.

Turpmāk stāvvietās uz Vaļņu ielas, Raunas ielas, Izstādes ielas un Uzvaras bulvāra auto varēs novietot uz divām stundām. Šis ierobežojums būs spēkā darba dienās no plkst.8.00 līdz plkst.15.00. Brīvdienās un svētku dienās, tāpat kā līdz šim, šajās stāvvietās auto stāvēšanas laika ierobežojums nav spēkā.

Tajā pašā laikā vecpilsētas stāvvietās uz Rīgas ielas, Kases ielas, Lielās Skolas ielas un Pils ielas tiks saglabāts esošais automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums – viena stunda. Uz Rīgas ielas posmā no Kases ielas līdz Baznīcas ielai automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums viena stunda tāpat kā līdz šim ir spēkā arī sestdienās!

Autovadītājiem redzamā vietā aiz automašīnas priekšējā stikla jāizliek norāde ar laiku, kad auto novietots stāvēšanai.
Līdz februāra beigām autovadītāji, kuri, novietojot auto stāvvietās uz Rīgas ielas, neievēros noteikto auto stāvēšanas laika ierobežojumu un nebūs norādījuši auto atstāšanas laiku, saņems brīdinājumu, taču no 1.marta par pārkāpumu saņems sodu.

Lūdzam ievērot uzstādītās ceļa zīmes un neaizmirst atstāt norādes par automašīnas novietošanas laiku! Ja auto nepieciešams novietot uz ilgāku laiku, lūdzam izmantot pilsētas stāvlaukumus Bērzaines ielā, pie pilsētas stadiona, Smilšu laukumā un aiz ēkas Raunas ielā 8, kā arī citas stāvvietas bez laika ierobežojuma.

Ar karti, kurā norādītas visas pilsētas centrā pieejamās stāvvietas un auto stāvēšanas laika ierobežojumi tajās, var iepazīties ŠEIT.