Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Izsludināta iedzīvotāju balsošana konkursā "Gada balva sociālajā darbā Latvijā 2020"

Izsludināta iedzīvotāju balsošana konkursā "Gada balva sociālajā darbā Latvijā 2020"

Laikā no 2021. gada 1. līdz 28. februārim ikviens tiek aicināts nobalsot par labāko, profesionālāko pretendentu katrā no trīs konkursa "Gada balva sociālajā darbā Latvijā 2020" nominācijām:

  1. nominācija "Labākais sociālais darbinieks publiskajā sektorā 2020"
  2. nominācija "Labākais sociālais darbinieks nevalstiskajā un privātajā sektorā 2020"
  3. nominācija "Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2020"

Elektroniski aizpildāmās balsošanas anketas un detalizētāka informācija par konkursu skatāma šeit: https://www.lm.gov.lv/lv/lm-izsludina-iedzivotaju-balsosanu-konkursa-gada-balva-socialaja-darba-latvija-2020

Aicinu Jūs aktīvi piedalīties balsošanā un nodot šo informāciju tālāk iespējamajiem balsotājiem!

Laikā no 2020.gada 28.oktobra līdz 2020.gada 29.novembrim pašvaldībām, valsts un pašvaldību iestādēm, valsts un pašvaldības kapitālsabiedrībām, komersantiem, plānošanas reģioniem, profesionālajām organizācijām, biedrībām un nodibinājumiem bija iespēja iesniegt pieteikumus pretendentu izvirzīšanai Labklājības ministrijas organizētajā konkursā "Gada balva sociālajā darbā Latvijā 2020".

2021.gada janvārī Labklājības ministrijas izveidota konkursa žūrijas komisija izvērtēja saņemtos pieteikumus un labākie no pretendentiem tiek izvirzīti tālākai iedzīvotāju balsošanai.

Par katru pretendentu žūrijas komisijas balsojums nominācijās veidos 50% no kopējā punktu skaita un iedzīvotāju balsojums 50% no kopējā punktu skaita. Konkursa balvu saņems viens uzvarētājs ar visaugstāko punktu skaitu katrā no nominācijām.

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē (sociālajos dienestos, to struktūrvienībās, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, nevalstiskajās organizācijās u.c. sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās, kā arī citās institūcijās, kur tiek nodrošināts sociālā darba pakalpojums), sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, pagodināt visprofesionālākos un atsaucīgākos sociālos darbiniekus. Popularizēt un veicināt sociālā darba attīstību, profesijas prestižu un labo praksi.

Konkursu tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas sociālo darbinieku biedrību, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienību un Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociāciju, kuru pārstāvji iekļauti konkursa žūrijas komisijas sastāvā.

Datums: 2021. gada 3. februāris