A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Pateicības stunda Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā

Pateicības stunda Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā

Tieši dabas ziedēšanas laikā skola sāk ievākt “ražu”. Skolēnu, skolotāju paveiktais un vecāku balstītais summējas skaistos augļos - padarītā darbā un panākumos. Šim rezultātam bija veltīta tradicionālā Pateicības stunda Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā. Paldies tika teikts darbam, sadarbībai, censonībai un attieksmei.

Kā katru gadu, arī šogad ģimnāzijas direktore D.Eglīte pagodināja ģimnāzistu un skolotājus, kuru paveiktais ģimnāzijas labā ir bijis īpaši nozīmīgs, pasniedzot sudraba piespraudi “Pūcīte”. Šo novērtējumu saņēma 2.(t.i.,11.) klases ģimnāzists Matīss Platacis par 3.vietu Latvijas skolēnu 47.atklātajā astronomijas olimpiādē (astronomija kā mācību priekšmets nav iekļauts izglītības programmā) un fizikas skolotājs Igors Bužs par profesionālu atbalstu talantīga un mērķtiecīga skolēna izaugsmē.

Tāpat ar sudraba piespraudi “Pūcīte” pagodināta pieredzes bagātā angļu valodas skolotāja Anita Maculēviča, kura ikdienā ne tikai aizrautīgi vada mācību stundas, bet darbojas Erasmus+ projektā un koordinē valsts ģimnāziju sadarbību, organizējot konkursu svešvalodās “Latvija un latvieši”.

Publicēšanas datums: 2019. gada 16. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt