A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Pūtēju orķestris "Cēsis" koncertē un gatavojas svētkiem

Pūtēju orķestris "Cēsis" koncertē un gatavojas svētkiem

Līgatnes kultūras namā 4.martā notika pūtēju orķestru koncerts "Ieskandinām svētkus!”, kurā piedalījās četri Vidzemes reģiona orķestri - pūtēju orķestris "Cēsis" (diriģenti Jānis Puriņš un Tālivaldis Narvils), Limbažu pūtēju orķestris "Lemisele" (diriģenti Māra Zandersone un Uldis Ezermalis), Siguldas pūtēju orķestris (diriģents Gints Kalniņš) un Līgatnes pūtēju orķestris (diriģents Anatolijs Terentjevs). Tā bija mūziķu atkal satikšanās, kas kļuvusi par tradīciju jau trešo gadu pēc kārtas, priecējot līgatniešus un pūtēju mūzikas cienītājus pavasara pirmajā mēnesī - martā ar skanīgiem, muzikāliem priekšnesumiem.

Šī reize bija īpaša, jo notiek gatavošanās XXVI Vispārējiem Latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, tiek apgūts atbilstošs repertuārs gaidāmajam notikumam šī gada vasarā Rīgā. Vairākkārt koncertā izskanēja Gunāra Ordelovska, Jura Karlsona, Pētera Butāna, Andra Riekstiņa, Raimonda Paula un citi autoru mūzika, kura svētkos vasarā skanēs pūtēju orķestra Dižkoncertā un Noslēguma koncertā Mežaparkā.

Jāteic, ka koncerts ne tikai pūtēju orķestrim "Cēsis", bet arī visiem pārējiem kolektīviem bija labs atskaites punkts un īpaša pieredze gaidāmajam notikumam šīs nedēļas nogalē Ogrē, kur divu dienu garumā notiks Pūtēju orķestru skate.

Cēsnieku uznāciens svētdien, 11.martā, plkst.11.30. Atbalstītājus aicinām būt klātienē Ogres novada Kultūras centrā vai turēt īkšķus par mums paliekot mājās!

Pūtēju orķestra CĒSIS piedalīšanos koncertā finansiāli atbalstīja P/A Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs.

Informāciju sagatavoja:
Pūtēju orķestra CĒSIS mūziķe
Lāsma Dene
E-pasts: lasmadene@inbox.lv
T.26433257

Publicēšanas datums: 2018. gada 6. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt