Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Svētdienas rīta muzikālās pasakas

Svētdienas rīta muzikālās pasakas
Svētdien, 10.decembrī, plkst.12.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks koncertuzvedums bērniem "Svētdienas rīta muzikālās pasakas".
Svētdien, 10.decembrī, plkst.12.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks koncertuzvedums bērniem "Svētdienas rīta muzikālās pasakas".

Koncertuzveduma iedvesmas avots ir rakstnieka, latviešu pasaku meistara Kārļa Skalbes pasakas, kas palīdz bērnam veidot izpratni par sevi, par latviešu tautas vērtībām un valodas bagātību.

Cikla “Svētdienas rīta muzikālās pasakas” koncerti aicinās mazos klausītājus un viņu ģimenes pietuvināties latviskajam garam un Skalbes pasakās ietērptajam viedumam, poētiskumam un sirsnībai.

Stāstnieka lomā iejutīsies aktieris Arturs Putniņš, bet komponistes Lauras Gustovskas muzikālo rakstu audīs stīgu kvartets ReDo - Konstantīns Paturskis /vijole/, Kristiāna Ozoliņa /vijole/, Dāvis Sliecāns /alts/, Pēteris Ozoliņš /čells/.

Koncertuzveduma režisore ir Paula Pļavniece, ar kuru koncertzāle “Cēsis” sadarbojusies, veidojot festivāla Čello Cēsis koncertus “Čella pasakas ar Melo M”.

Koncerts "Svētdienas rīta muzikālās pasakas" notiek Latvijas valsts simtgades kultūras programmas ietvaros.

*Biļetes ar atsevišķu sēdvietu jāiegādājas bērniem no 2 gadu vecuma.

Pirms koncertuzveduma "Svētdienas rīta muzikālās pasakas", mazie klausītāji aicināti piedalīties radošajā darbnīcā, kurā būs iespēja uzzināt, kas ir scenogrāfija jeb skatuves "ietērps" mūzikas un teātra uzvedumiem.

Cēsu pilsētas Mākslas skolas pasniedzēju vadībā, bērniem būs iespēja pašiem izgatavot nelielas dekorācijas un elementus, kas uzreiz tiks izmantoti gaidāmajā koncertuzvedumā. Mazie dekoratori varēs atpazīt savu veikumu uz skatuves un lepoties ar radošo ieguldījumu tā tapšanā! Dalība darbnīcā ir bez maksas.
Datums: 2017. gada 28. novembris