A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Notiks seminārs par invazīvo sugu ierobežošanu

Notiks seminārs par invazīvo sugu ierobežošanu

Cēsu jaunās pils semināru zālē 22.augustā plkst.11 notiks seminārs par invazīvo sugu izplatību Cēsu novadā un to ierobežošanu.

No plkst.11 līdz plkst.11.15 projekta "Invazīvo sugu ierobežošanas pasākumi Cēsu novadā" asistente Zane Gaiķe iepazīstinās ar Sosnovska latvāņa, Kanādas zeltslotiņas un puķu spriganes izplatības datiem Cēsu novadā.

No plkst.11.15 līdz plkst.12.30 bioloģijas doktors Pēteris Evarts-Bunders stāstīs par bioloģiskās invāzijas ietekmi uz apkārtējo vidi un veidiem, kā to ierobežot.

Pēc lasījumiem paredzēta diskusija ar iespēju uzdot jautājumus.

Dalību seminārā iespējams pieteikt e-pastā zane.gaike@cesis.lv vai zvanot pa tālruni 26006769.

Semināru organizē Cēsu novada pašvaldība sadarbībā Latvijas Vides aizsardzības fondu aktivitātes "Praktiskās vietējās vides iniciatīvas vides stāvokļa uzlabošanai un vides apdraudējuma risku novēršanai" gaitā.

Projekta mērķis ir veikt pasākumu kopumu, lai aktualizētu invazīvo sugu izplatības problēmu Cēsu novadā, un uzsākt aktīvu ierobežošanas kampaņu. Projekta laikā tiek apsekotas ar Sosnovska latvāni, Kanādas zeltslotiņu un puķu sprigani invadētās platības, kā arī tiek izstrādāta metodika invazīvo sugu ierobežošanai un apkarošanai.

Publicēšanas datums: 2018. gada 14. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt