A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Noslēgušās apkaimju tikšanās; kopā tās apmeklējuši 200 cēsnieki

Noslēgušās apkaimju tikšanās; kopā tās apmeklējuši 200 cēsnieki

Otrdien, 5.oktobrī, noslēdzās apkaimju tikšanās, kurās piecu nedēļu garumā otrdienu un ceturtdienu vakaros Cēsu iedzīvotāji varēja aci pret aci tikties ar Cēsu novada pašvaldības speciālistiem, lai pārrunātu sev aktuālus jautājumus un piedāvātu savus ierosinājumus, kā uzlabot pašvaldības darbu. Kopā tikšanās desmit apkaimēs pulcēja ap 200 Cēsu novada iedzīvotāju.

Katras tikšanās sākumā iedzīvotājus uzrunāja pašvaldības administrācijas pārstāvji, pastāstot par pilsētā aktuālajiem projektiem, kas gan tuvojas noslēgumam, gan pagaidām ir tikai izstrādes sākuma fāzē.

Katrā apkaimē pašvaldības speciālisti saskārās ar atšķirīgiem jautājumiem, tomēr iedzīvotājus pārsvarā visvairāk interesēja savas apkārtējās vides labiekārtošana. Visās apkaimēs aktuāli bija jautājumi par ielu stāvokli, plānotajiem ielu remontdarbiem un ielu tīrīšanu ziemā. Daudzdzīvokļu namu kvartālu iedzīvotājiem Bērzainē, Leona Paegles ielas rajonā un Valmieras/Birzes ielas rajonā bija iespēja apspriest daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas projektus, kas tapuši kā daļa no Latvijas Vides aizsardzības fonda un Cēsu novada pašvaldības īstenotā projekta “Videi draudzīgākā Cēsu iela”.

Teju visās apkaimēs iedzīvotāji bija nobažījušies par to, ka autovadītāji neievēro ātruma ierobežojumus dzīvojamajā zonā.Tāpat aktuāli ir arī atkritumu apsaimniekošanas jautājumi, jo atsevišķi privātmāju iemītnieki savus atkritumus regulāri izber daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem paredzētajos atkritumu konteineros, tāpat atkritumi tiek izbērti tiem neparedzētās vietās.

Tomēr iedzīvotāji izmantoja iespēju ne tikai norādīt uz nepieciešamajiem uzlabojumiem, bet arī izteica dažādus ierosinājumus, kā dzīvi Cēsīs padarīt ērtāku un patīkamāku. Pārrunātās problēmas tiks apkopotas, un pašvaldība iespēju robežās meklēs tām risinājumus. Apkaimju sanāksmēs pārrunātais kalpos arī par pamatu radošu ideju meklējumiem Cēsu novada iedzīvotāju forumā 28.oktobrī Cēsu 2.pamatskolā.Publicēšanas datums: 2017. gada 6. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt