A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aicinām deklarēt dzīvesvietu sev piederošā īpašumā Cēsīs

Aicinām deklarēt dzīvesvietu sev piederošā īpašumā Cēsīs

Aicinām dzīvokļu un privātmāju īpašniekus, kuri nekustamo īpašumu Cēsu novadā ir iegādājušies 2019.gada laikā, deklarēt tajā dzīvesvietu vismaz vienai pilngadīgai personai. Cēsu novada pašvaldības saistošie noteikumi paredz, ka dzīvokļiem un privātmājām, kuros uz taksācijas gada 1.janvāri nav deklarēta neviena pilngadīga persona, tiek piemērota 1,5% nekustamā īpašuma nodokļa likme. 

Nav pamata bažām par izmaiņām kadastrālās vērtības aprēķinā. Kadastrālās vērtības bāzi, kas noteikta 2014.gadā, piemēros arī 2020. un 2021.gada aprēķiniem. Tas nozīmē, ka tuvāko divu gadu laikā NĪN nepieaugs.

Atgādinām, ka līdz 15.novembrim jāveic šogad pēdējais NĪN maksājums. Nomaksāt NĪN iespējams Cēsu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Raunas ielā 4 ar maksājuma karti, bankā, internetbankā, pastā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

Cēsu novada pašvaldība piedāvā iespēju NĪN maksāt arī veikalu tīkla “Maxima” veikalos. Ja uz maksāšanas paziņojuma ir svītrkods, tad nodokļa apmaksu var veikt lielveikala kasē, par to samaksājot 0.50 EUR komisijas naudu.

Ar jautājumiem par NĪN samaksu un atvieglojumiem aicinām vērsties pie pašvaldības nodokļu administratorēm, zvanot pa tālruni 64122586 vai e-pastā nodokli@cesis.lv.

Publicēšanas datums: 2019. gada 1. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt