Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Labdarības koncerts Beātes Bringules atbalstam

Labdarības koncerts Beātes Bringules atbalstam
Svētdien, 18. oktobrī, plkst.16.00 Vidzemes koncertzāles „Cēsis” Ērģeļzālē notiks labdarības koncerts Beātes Bringules atbalstam.
Svētdien, 18. oktobrī, plkst.16.00 Vidzemes koncertzāles „Cēsis” Ērģeļzālē notiks labdarības koncerts Beātes Bringules atbalstam.

Daudzi cēsnieki noteikti ievērojuši pilsētas ielās trauslu neliela auguma meiteni ar melnu suni. Tā ir Beāte un viņas uzticamais suns - pavadonis Zane. Beāte Bringule ir Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas 3. kursa ērģeļu klases audzēkne, diemžēl veselības problēmu dēļ viņai mācības šopavasar nācās pārtraukt.

Beāte ir unikāls cilvēks, neskatoties uz to, ka ir neredzīga, meitene spēj apgūt un atskaņot ļoti sarežģītus skaņdarbus. Apbrīnojama ir viņas neatlaidība, darba spējas un lielā mūzikas mīlestība.

Daudzi ir pārsteigti, ka viņa mājās gatavo ēst, rūpējas par kārtību, darina sarežģītus rokdarbus. Beāte ir arī interesants sarunu biedrs ar vispusīgām zināšanām dažādās jomās. Jāpiebilst gan, ka viņa savā 22 gadus garajā mūžā pārcietusi tik, ka pietiktu vairākām skarbām dzīvēm.

Tuvākajā laikā meitenei paredzēta nopietna operācija, pēc tam arī rehabilitācija. Tas, protams, saistīts ar lieliem izdevumiem no ģimenes budžeta. Beātei gan ir daudz draugu, uz kuriem var paļauties dažādās dzīves situācijās, bet nu ir nepieciešams arī finansiāls atbalsts. Tādēļ viņas skolas biedri un skolotāji rīko koncertu un aicina ziedot Beātes veselības atgūšanai. Klausītāji dzirdēs gan dažādu instrumentu solo, gan ansambļus, piedalīsies skolas saksofonu kvartets un Cēsu stīgu kvartets. Ērģeļmūziku koncertā atskaņos arī pati Beāte.

Aicinām koncerta apmeklētājus izmantot A.Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas garderobi skolas 3.stāvā.

Konts ziedojumiem Beātes atbalstam – LV92HABA0551030877244
Saņēmējs - Beāte Bringule
Tālrunis uzziņām – 64125385

Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas pedagogu un audzēkņu vārdā -
Lelde Krastiņa,
ērģeļspēles skolotāja
Datums: 2015. gada 12. oktobris