A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Konkurss Cēsu novada iedzīvotājiem “Sabiedrība ar dvēseli”

Konkurss Cēsu novada iedzīvotājiem “Sabiedrība ar dvēseli”

Cēsu novada pašvaldība izsludina projektu konkursu "Sabiedrība ar dvēseli 2015", dodot iespēju vietējiem iedzīvotājiem saņemt līdzfinansējumu projektiem dzīves vides kvalitātes uzlabošanai.

Konkursa mērķis ir uzlabot Cēsu novada iedzīvotāju dzīves kvalitāti ar pašu iedzīvotāju iniciatīvu gan infrastruktūras, gan sociālajā jomā. Jebkura iedzīvotāju grupa var iesniegt projektu, kas ir saistīts ar dzīves kvalitātes uzlabošanu, un ko pati grupa spēj īstenot.

Projekta atbilstību vērtēšanas kritērijiem pārbaudīs žūrija un Cēsu novada teritorijā izvirzīs  labākos projektus, kuriem finansējums tiks piešķirts.  

Kā pieteikties konkursam?
Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa atrodama Cēsu novada pašvaldības novada mājas lapā www.cesis.lv sadaļā Nolikumi. Cēsu novada pašvaldība 2015. gada 18.martā, plkst.15.00, Bērzaines ielā 5, zālē organizēs interesentiem  informatīvu sanāksmi, kurā stāstīs par veidlapas aizpildīšanu un atbildēs uz interesējošiem jautājumiem.

Kurš var piedalīties?
Piedalīties var jau esošas organizācijas vai nereģistrētas iedzīvotāju grupas, kas izveidotas tikai šī konkursa ietvaros. Grupām pašām jāizvēlas savi projekti, kuru mērķis ir apkārtējās vide uzlabošana.

Žūrija no iesniegtajiem projektiem izraudzīs labākos projektus, pieejamā finansējuma ietvaros Šajā gadījumā priekšroka būs tiem projektiem, kas būs labāk izstrādāti un finansiāli pamatoti un sniegs ieguldījumu lielākai mērķauditorijai. Jo grupa pati vairāk darīs, lai projektu īstenotu, jo lielākas izredzes, ka projekts tiks akceptēts.

Projekta īstenošanai grupa varēs pretendēt uz finansējumu līdz 1000 eiro, grupas dalībniekiem pašiem jāpiesaista 20% līdzfinansējums projekta īstenošanai no kopējās summas.  Avansa un gala maksājuma  samaksas kārtība atrunāta konkursa nolikumā.

Projekti nevar būt saistīti ar personīga labuma vai peļņas gūšanu, izņemot gadījumus, ja tas dod labumu plašākai sabiedrībai (piemēram, vietējo produktu tirdzniecības vietas ierīkošana).

Lai pieteiktos konkursam, iedzīvotājiem jāsanāk kopā un jāsaplāno savas ieceres, tad jāaizpilda pieteikuma veidlapa un līdz 2015.gada 20. aprīlim tā jāiesniedz personīgi vai pa pastu Cēsu novada pašvaldībā  (Bērzaines  iela 5, Cēsis, LV 4101).

NOLIKUMS
PROJEKTA PIETEIKUMA VEIDLAPA

Papildus informācija:
Cēsu novada pašvaldības 309. kabinetā pie Intas Ādamsones, vai zvanot pa telefonu 64161818.

Publicēšanas datums: 2015. gada 24. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt