Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aicinām pieteikties vecākus bezmaksas apmācībām

Aicinām pieteikties vecākus bezmaksas apmācībām

Ja Jūs audzināt bērnu vecumā līdz 8 gadiem un Jums ir radušies jautājumi par to, kā labāk izprast savu bērnu, vēlme uzzināt vairāk par bērnu attīstību un audzināšanas principiem, tikt galā ar bērnu emocionālām vai uzvedības grūtībām, iegūt jaunu pieredzi vai vienkārši ir vēlme būt labākam vecākam, piesakieties vecāku apmācības grupā ”Bez pēriena. Kā ar mīlestību un cieņu noteikt bērnam robežas”

Apmācību programmas mērķis ir veicināt vecāku izpratni par pozitīvām bērnu disciplinēšanas metodēm, palīdzēt vecākiem, lai viņi spētu izaudzināt emocionāli veselus, spējīgus un laimīgus bērnus. 

Apmācību kurss ir koncentrēts, vērsts uz vecāku pieredzes apzināšanos un jaunu prasmju mācīšanos. Kurss ir unikāls ar to, ka salīdzinoši īsā laikā posmā grupas dalībnieki labāk apzinās savas emocijas un saikni starp savām emocijām un rīcību, tiek apgūtas jaunas, nevardarbīgas disciplinēšanas metodes. 


Apmācību kursa laikā tiek izmantotas dažādas darba metodes - uzdevumi pāros, mazajās grupās, situāciju izspēlēšana, diskusijas grupas forumā, prāta vētra, tiek uzdoti nelieli mājas darbi apgūtā nostiprināšanai, kā arī tiek izmantota dalībnieku personiskā pieredze.


Pieteikšanās nodarbībām līdz 2020.gada 17.februārim un sīkāka informācija pa tālruni 64127747  (Svetlana).

Nodarbības sāksies pēc grupas nokomplektēšanas un notiks  ceturtdienās no plkst. 17.30 līdz 19.30 Cēsīs, Bērzaines ielā 18, 3.stāva 6.kabinetā.


Nodarbības vada sertificēti speciālisti: Svetlana Vasiļjeva un Līva Pētersone.

Datums: 2020. gada 28. janvāris