Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Spēka dziesmu vakars

Spēka dziesmu vakars
Ceturtdien, 10. novembrī, plkst.17:00 Cēsu Izstāžu namā notiks "Spēka dziesmu vakars", kuru vadīs dziesminiece un mūziķe Inese Kozuliņa.
Ceturtdien, 10. novembrī, plkst.17:00 Cēsu Izstāžu namā notiks "Spēka dziesmu vakars", kuru vadīs dziesminiece un mūziķe Inese Kozuliņa.

Šī Dainu meditācija tiek veltīta mūsu mīļajai zemei – Latvijai, tās cilvēkiem, kuri dzīvo šeit šobrīd, kā arī mūsu priekšgājējiem un nākotnes bērniem. Ļausimies, lai tautasdziesmas piepilda mūs ar šīs vietas, kur esam dzimuši, auguši, dzīvojam, elpojam, spēku, intuitīvi tveramu gudrību un mīlestību uz savu tautu un tautas dvēseli.

Dainu meditācija, kopīga spēka un svētāko tautasdziesmu kopā dziedāšana ir vienreizēja un īpaša pieredze ikvienam, kurš piedalās un piedzīvo šo reizē vienkāršo, bet spēcīgo meditācijas un miera brīdi. Vārdi ir kā sēklas. Izdziedot spēcīgās, sakrālās dainas, paveras ceļš uz paša iekšējo pasauli, uz harmoniju, kārtību, senču zināšanām, Visuma pastāvēšanas un kārtības likumiem. Pie tam palīdz 432 Hz frekvence, kurā tiek dziedāts. 432 Hz frekvence ir dziedinoša un, klausoties mūziku šajā skaņojumā, ķermenis vibrē saskaņā ar Visuma ritmu, paplašina cilvēka apziņu, atver ceļu uz intuitīvām, uz dvēseles zināšanām. Meditācijas laikā dosimies kopīgā, mūzikas caurvītā ceļojumā pa mūsu senču atstātajiem gudrības pavedieniem.

Inese Kozuliņa - dziesminiece un mūziķe, divu meditatīvās mūzikas albumu – grupas Rāmi Riti dainu albuma "Visapkārt Saule teka" un mantru albuma "Divine Pearls" autore. “Uzaugu Vidzemes pakalnos, skaistā, tīrā vietā, smeļoties dzīves ziņu caur dabu un dziedot tautasdziesmas. Piecu gadu vecumā pateicu, ka spēlēšu vijoli. Apguvu gan klavieres, gan vijoli. Mūzika manī dzīvoja un dzīvo līdztekus visam, ko daru. Vēlāk sāku spēlēt ģitāru, kokli, sacerēt mūziku, tā dzima manā sirdī un es ļāvos. Šobrīd koncertēju kopā ar grupu Rāmi Riti un vadu Dainu meditācijas. Katra kopā sanākšana ir brīnišķīga pieredze, satikšanās, pilnveidošanās, solis iekšā, tuvāk Dvēselei.“
Datums: 2016. gada 9. novembris