Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Kusties vesels

Kusties vesels
Svētdien, 23.jūlijā, no plkst.12.30 līdz plkst.14.00 Vienības laukumā pie Zvaigzne ABC ikviens aicināts izkustēties un uzzināt, kā ikdienā uzturēt sevi labā formā un aktīvi atpūsties.
Svētdien, 23.jūlijā, no plkst.12.30 līdz plkst.14.00 Vienības laukumā pie Zvaigzne ABC ikviens aicināts izkustēties un uzzināt, kā ikdienā uzturēt sevi labā formā un aktīvi atpūsties, pasākumā "Kusties vesels!"

Pasākuma vadītājs informēs iedzīvotājus par fizisko aktivitāšu nepieciešamību jebkuram un jebkurā vecumā, izglītos iedzīvotājus par viņiem pieejamām aktīvās atpūtas un tautas sporta iespējām. Pasākumu vadīs Biedrība “Skriešanas akadēmija”, un paredzētas vairākas interesantas un aktīvas daļas – dj pavadībā jebkuram interesentam būs iespēja iesildīties, izkustēties fat burner (aerobikas) nodarbībā, iemēģināt spēkus hip hop dejā un izdejoties dažādu deju ritmos zumbas nodarbībā.

Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta “Pasākumi Cēsu novada iedzīvotāju veselības veicināšanai un slimību profilaksei.” (Nr.9.2.4.2./16/I/105), ietvaros.


Datums: 2017. gada 20. jūlijs