Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Satiksmes ierobežojumi

Brauktuves tīrīšanas darbi Cēsīs

Lai veiktu brauktuves tīrīšanas darbus, no 14.maija līdz 15.maijam aicinām ievērot uzstādītās pagaidu ceļa zīmes par stāvēšanas aizliegumu Lapsu ielā un Vāveres ielā, Cēsīs. 

 

Stājas spēkā satiksmes organizācijas izmaiņas Cēsu vecpilsētas apkārtnē

Vērtējot 2023.gada 1.jūnijā spēkā stājušos satiksmes ierobežojumus, satiksmes plūsmas datus, kā arī Rīgas ielas namīpašnieku un uzņēmēju pārdomas, pieņemts lēmums atjaunot labo pagriezienu Rīgas ielas un Gaujas ielas krustojumā. Tomēr, lai neveidotos atkārtota tranzīta plūsma caur Cēsu vecpilsētu, tiek ieviestas satiksmes izmaiņas Piebalgas ielas un Vaļņu ielas krustojumā, kur turpmāk atļauts tikai labais pagrieziens Vienības laukuma virzienā.

Satiksmes organizācijas izmaiņas stājas spēkā no 29.aprīļa.

Aicinām būt saprotošiem, sekot līdzi ceļa norādēm un vecpilsētas teritorijā ievērot ātruma ierobežojumu – 20km/h!

Bērzaines ielas rekonstrukcijas darbi

No šī gada 17.maija sāksies remontdarbi Bērzaines un Satekles ielā, lai veiktu ielas rekonstrukciju.

Plānotie darbi neizbēgami apgrūtinās Cēsu pilsētas iedzīvotājus un viesus, īpaši tuvumā esošo māju iedzīvotājus un uzņēmējus, tādēļ aicinām sekot pilsētā izvietotajām remontdarbu apbraukšanas zīmēm.

Remontdarbu norises laikā no 17.maija maršrutu Nr.3005 Cēsu AO - Cīrulīši - Cēsu AO; Nr.3009 CATA - Autoosta - Cēsu klīnika - Gaujaskalns Nr.3010 CATA - Cēsu klīnika - Cīrulīši – CATA autobusi no/ uz Cēsu klīniku kursēs pa Palasta, Gaujas, Zaķu ielām.

Pasažieri netiks apkalpoti pieturās “Dzimtsarakstu nodaļa”, “Glūdas iela”, “Meža skola”.
Tuvākās pieturas - “1.bērnudārzs” (uz Palasta ielas), “Bērzaine” (pie 2.pamatskolas).
Iespējama autobusu kavēšanās!

Būvdarbus veic SIA “Imberteh”, būvuzraudzību nodrošina SIA "IV 2", autoruzraugs SIA “RK projekti”.

Auto stāvēšanas laika ierobežojumi pilsētas stāvvietās

Stāvvietās uz Vaļņu ielas, Raunas ielas, Izstādes ielas un Uzvaras bulvāra auto var novietot uz divām stundām. Šis ierobežojums ir spēkā darba dienās no plkst.8.00 līdz plkst.15.00. Brīvdienās un svētku dienās šajās stāvvietās auto stāvēšanas laika ierobežojums nav spēkā.

Vecpilsētas stāvvietās uz Rīgas ielas, Kases ielas, Lielās Skolas ielas un Pils ielas automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums – viena stunda. Uz Rīgas ielas posmā no Kases ielas līdz Baznīcas ielai automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums viena stunda ir spēkā arī sestdienās!

Autovadītājiem redzamā vietā aiz automašīnas priekšējā stikla jāizliek norāde ar laiku, kad auto novietots stāvēšanai.

Lūdzam ievērot uzstādītās ceļa zīmes un neaizmirst atstāt norādes par automašīnas novietošanas laiku! Ja auto nepieciešams novietot uz ilgāku laiku, lūdzam izmantot pilsētas stāvlaukumus Bērzaines ielā, pie pilsētas stadiona, Smilšu laukumā un aiz ēkas Raunas ielā 8, kā arī citas stāvvietas bez laika ierobežojuma.

Ar karti, kurā norādītas visas pilsētas centrā pieejamās stāvvietas un auto stāvēšanas laika ierobežojumi tajās, var iepazīties ŠEIT.

Grants seguma ceļiem noteikts transporta masas ierobežojums
Ņemot vērā laikapstākļus, visos Cēsu novada pašvaldības īpašumā un valdījumā esošos Vaives pagasta autoceļos ar grants segumu noteikti transportlīdzekļu masas ierobežojumi.
 
Personām, kas vēlas veikt kravas pārvadājumus šajos ceļos ar transportlīdzekļiem, kuru pilna masa pārsniedz 7t, kā arī materiālu krautņu izveidei pašvaldības ceļa nodalījuma joslā, neatkarīgi no laikapstākļiem jāvēršas pašvaldībā ar pieteikumu ceļa izmantošanai. Pēc tam ar iesniedzēju tiks slēgts līgums par ceļa izmantošanu, paredzot iesniedzēja atbildību ceļa konstrukcijai nodarītu bojājumu gadījumā. Arī līguma slēgšanas gadījumā nav atļauts veikt kravu pārvadājumus šķīdoņa apstākļos vai posmos, kur ceļa nestspēja ir neatbilstoša. Katra pārvadājumu veikšana jāsaskaņo ar līgumā norādīto pašvaldības pārstāvi.
 
Tomēr arī šādos paaugstināta mitruma apstākļos, balstoties uz pašvaldības atbildīgo speciālistu vērtējumu par ceļa nestspēju, noteiktā autoceļa posmā var tikt izsniegta atļauja autotransporta, kuru masa pārsniedz noteikto robežu, kustībai. 
 
Pateicamies saimnieciskās darbības veicējiem, kas ievēro šos sadarbības principus un atbildīgi izturas pret vidi, kurā dzīvojam! 
 
Publicēts: 2023. gada 31. marts