Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Sociālais dienests pateicas par atbalstu

Cēsu novada pašvaldības aģentūrai "Sociālais dienests" šis gads bijis ļoti dinamisks un pilns negaidītu pavērsienu. Vīrusa Covid-19 izplatība lika meklēt jaunus un ātrus risinājumus, lai ikviens novadnieks saņemtu nepieciešamo atbalstu un palīdzību.

Liels atbalsts šogad saņemts no Cēsu novada iedzīvotājiem - brīvprātīgajiem. Sociālais dienests pateicas par sniegto atbalstu- par palīdzību pārtikas paku piegādē skolēniem, par siltas maltītes nodrošināšanu Cēsu novada vientuļiem, vienatnē dzīvojošiem senioriem un palīdzot ar preču piegādi senioriem. Paldies Tatjanai Bernhardei, Anetei Darģei, Armandam Sīlītim, Kristapam Kosītim, Lainei Zālītei, biedrībai "Be the light" un biedrības atbalstītājiem, veikalam "Solo", Kempingam Ozolkalns, viesnīcai “Katrīna”.

Labie darbi sniedz atbalstu tiem, kuriem tas ir ļoti nepieciešams, labie darbi mūs pašus iedvesmo jauniem darbiem un pats nozīmīgākais - labie darbi mūs visus vieno. Arī šogad Sociālā dienesta aicinājumam vairot labos darbus un sniegt atbalstu/ziedojumu vairāku mērķu realizēšanā – siltas maltītes nodrošināšanai, Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra aprīkojuma iegādei un Pusaudžu resursu centra pakalpojuma nodrošināšanai - atsaucās vairāki Cēsu novada uzņēmēji. Paldies SIA "M.E.LAT-LUX", SIA "Zāles", I.Zupas ārstu praksei, Līgai Siliņai, Dmitrijam Duļepovam un SIA "Virāža", kā arī paldies vēlamies pateikt biedrībai "Enģeļu sirdis", SIA "Orkla Latvija", A/S "Cēsu alus", biedrībai Y’S Women club Cēsis, visiem sirsnīgajiem, rosīgajiem cilvēkiem par jaukajām dāvanām, sniegtajiem prieka mirkļiem Cēsu novada bērniem un ģimenēm.

Lai mums visiem kopā izdodas!

Datums: 2021. gada 5. janvāris