Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Projekts "No sirds uz dvēseli" viesojas Cēsu Pilsētas pansionātā "Cīrulīši"

Projekts "No sirds uz dvēseli" viesojas Cēsu Pilsētas pansionātā "Cīrulīši"

Trešdien, 23.augustā, Cēsu Pilsētas pansionāta ''Cīrulīši'' iemītniekus patīkami pārsteidza projekta ''No sirds uz dvēseli'' pārstāvji.

Spītējot lietainajiem laikapstākļiem, pansionāta pagalmā tā iemītniekiem bija iespēja baudīt koncertu, kurā tika izpildītas dažādas iemīļotas un arī ne tik pazīstamas dziesmas. Tāpat projekta pārstāvji uz pansionātu atveda vismaz 100 gleznas, ko tā iemītnieki varēja ne tikai apskatīt, bet arī izvēlēties sev tīkamāko, lai to paturētu sev.

Projektā ''No sirds uz dvēseli'' profesionālu un amatieru mākslinieku gleznas tiek pieņemtas kā dāvanas, ko projekta organizatori nogādā sociālās aprūpes iestādēs, ļaujot to iemītniekiem izvēlēties sev tīkamākos mākslas darbus, vēlāk tos uzstādot viņu istabās, kā arī koplietošanas telpās.

Kopš 2020.gada oktobra projektā piedalījušies vairāk nekā 1000 mākslinieki no dažādām pasaules valstīm, uzdāvinot vismaz 7000 mākslas darbu. Projekta mērķis ir caur mākslas darbiem nodot pozitīvas emocijas sociālo aprūpes iestāžu iemītniekiem, iedvešot pozitīvas vēsmas arī to apkārtējā vidē.

Datums: 2023. gada 24. augusts