Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pirmssvētku laika sirds dāvanas IHDC jauniešiem

Pirmssvētku laika sirds dāvanas IHDC jauniešiem

Īpašu sirsnību un siltumu - dāvinot un saņemot - šogad ieguva Cēsu novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" Invalīdu habilitācijas dienas centra jaunieši.

Svētku gaidīšanas laikā kāds jauniešu darba rīts iesākās neierastāk kā citreiz. Deju un kustību terapeite Una Reķe, kas uz terapijas sesijām brauc no Rīgas, bija atsūtījusi eņģeļa pieskāriena vērtu vēstuli un apsveikuma kartiņu. To kopīgā lasīšana jauniešiem sagādāja dziļi emocionālu prieku.

Savukārt sieviešu kluba "Y`S Women club Cēsis" dalībnieces pārsteidza jauniešus, dāvanas - saldumu paciņas, keramikas izstrādājumus, mīkstās rotaļlietas, apģērbu, pārtiku pasniedzot pa logu. Šis dāvanu klāsts tika papildināts ar katra jaunieša individuāli kāroto lietu - siltām zeķēm, dūraiņiem un cepurēm, guaša krāsām, krāsainiem zīmuļiem, zīmēšanas blokiem, kalendāriem, kā arī sen lolotām rotaļlietām. Šogad Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu komitejas izpilddirektore Marina Orlova un veselības speciāliste Zane Brente-Brantiņa iepriecināja ar AleN (audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem) jauniešu pašu rokām darinātām apsveikumu kartiņām ar no visas sirds paustiem vēlējumiem. Centra jaunieši dāvanā saņēma arī pildspalvas, kalendāru un LSK tautas veselības gadagrāmatu.

Ar pašgatavotiem saldumiem un pašceptām piparkūkām jauniešus iepriecināja Cēsu pilsētas 3. pirmsskolas izglītības iestādes bērni. Savukārt skaistus svētku vēlējumus jauniešiem bija sagādājusi biedrība "Brīnummāja".

Invalīdu habilitācijas dienas centra jaunieši, vecāki un darbinieki pateicas ikvienam par sagādāto iepriecinājumu, labestību un skaistiem prieka mirkļiem. Lai nākamajā gadā nezūd apņēmība radīt brīnumus, piepildīt mazus un lielus sapņus, īstenot ambiciozus mērķus un saglabāt ticību savām spējām!

Datums: 2020. gada 29. decembris