Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pēcpusdienas sarunas par deinstitucionalizāciju

Pēcpusdienas sarunas par deinstitucionalizāciju
Informējot sabiedrību par pieejamo atbalstu Vidzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros, uzsākts tiešraides sarunu cikls “Pēcpusdienas saruna par deinstitucionalizāciju”, kurš norisinās Zoom platformā un vienlaikus ir skatāms projekta “Vidzeme iekļauj” Facebook lapā.
 
Tiešraides formāts sniedz iespēju sarunās piedalīties interesentiem no visām Vidzemes plānošanas reģionu pašvaldībām, kā arī sarunu ieraksti ikvienam ir pieejami pēc pasākuma beigām, ļaujot informāciju noklausīties sev ērtā laikā.
 
Pirmā pēcpusdienas saruna par deinstitucionalizāciju norisinājās šī gada 15. aprīlī un bija veltīta tēmai par pieejamo atbalstu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros. Saruna skatāma projekta Facebook lapā ŠEIT.
 
Otrā saruna norisinājās šī gada 13. maijā un bija veltīta tēmai par atbalstu pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros. Saruna skatāma ŠEIT.
 
Ņemot vērā apjomīgo sarunu video skatījumu skaitu, šāda formāta komunikāciju ar sabiedrību ir plānots turpināt, lai pārrunātu aktualitātes un atbildētu uz sarunas dalībniekiem interesējošiem jautājumiem.
 
Lai uzzinātu par gaidāmajiem pasākumiem, aicinām sekot projekta “Vidzeme iekļauj” Facebook lapai: https://www.facebook.com/vidzemeieklauj
 
Jautājumiem: Deinstitucionalizācijas projekta “Vidzeme iekļauj” vadītāja Ina Miķelsone, mob.t 29289487, ina.mikelsone@vidzeme.lv Sociālo pakalpojumu eksperte Laine Zālīte, mob.t. 26536286, laine.zalite@vidzeme.lv
 
Informāciju sagatavoja: Naula Dannenberga, projekta "Vidzeme iekļauj" sabiedrisko attiecību speciāliste, mob.t. 26148024, naula.dannenberga@vidzeme.lv
 
Datums: 2021. gada 17. maijs