Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Jaunizveidotais atbalsta centrs Pērle saņem dāvinājumu – digitālās klavieres

Jaunizveidotais atbalsta centrs Pērle saņem dāvinājumu – digitālās klavieres

Šā gada 3. decembrī Cēsīs durvis vēris atbalsta centrs Pērle, kurā tiks nodrošināta palīdzība cilvēkiem ar garīga rakstura un funkcionāliem traucējumiem – gan pieaugušajiem, gan bērniem un viņu ģimenēm. Lai centrs varētu pilnvērtīgi nodrošināt plānotos pakalpojumus, kā arī organizēt deju, kustību un mūzikas nodarbības, BENU Aptieka tīkls centram ziedojis digitālās klavieres.

“Pakalpojumi, ko sniedz atbalsta centrs Pērle, ir ļoti būtiski, lai nodrošinātu palīdzību tiem cilvēkiem, kam tā ir nepieciešama. Tādēļ mums ir liels gandarījums, ka varam atbalstīt centru Pērle tieši šādā veidā – dāvājot mūziku jeb digitālās klavieres! Mūzika vienmēr ir palīdzējusi paust emocijas, prieku, sniegusi mierinājumu un iespēju sevi izpaust. Mūzikai, kustībai, dejai un priekam, ko tās rada, piemīt īpašs spēks! No sirds ceram, ka šis muzikālais dāvinājums palīdzēs un nesīs prieku daudziem centra klientiem un arī darbiniekiem!” uzsver BENU Aptiekas direktore Anete Rožkalna.

Atbalsta centrs Pērle sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību un biedrību Rīgas pilsētas Rūpju bērns nodrošinās sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus personām ar garīga rakstura traucējumiem (GRT), bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem (FT) un viņu vecākiem, palīdzot viņiem iekļauties sabiedrībā un apgūt noderīgas prasmes.

“Pateicamies BENU Aptiekai par dāvinājumu. Šis dāvinājums centram ir ļoti nozīmīgs mūzikas, deju un kustību nodarbību nodrošināšanai, palīdzot centra apmeklētājiem attīstīt kustību koordināciju, emocionalitāti un koncentrēšanās spējas,” atzina Cēsu novada p/a Sociālais dienests direktors Ainārs Judeiks.

Atbalsta centrā Pērle klavieres tiks novietotas pašā centra sirdī – multifunkcionālajā zālē –, kur ikdienā notiks mūzikas, deju un kustību nodarbības. Jaunuzceltais centrs atrodas Cēsīs, Rīgas ielā 90. Tas šobrīd ir lielākais šāda veida sociālo pakalpojumu centrs Cēsu novadā un Vidzemē. Vairāk par centra pakalpojumiem lasiet: www.cesis.lv.

Datums: 2021. gada 3. decembris