Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Invalīdu habilitācijas - dienas centrs svin sadarbību ar fotogrāfiem

Invalīdu habilitācijas - dienas centrs svin sadarbību ar fotogrāfiem

Aprīlī apritēja gads kopš Cēsu Invalīdu habilitācijas - dienas centra jauniešu un Cēsu profesionālo fotogrāfu un amatieru grupas “Foto Cēsis” pārstāvju - Karīnas Jurciņas, Jāņa Gestiņa un Ivetas Laivas - sadarbības uzsākšanas. 8.aprīlī ar Evitas Smilgas īpaši šim pasākumam gatavotu torti tika svinēta pirmā dzimšanas dienas gadskārta.

Sadarbības pirmsākumi meklējami ar grupas “Foto Cēsis” pārstāves Karīnas Jurciņas ideju un atbalstu īstenotajās individuālajās fotosesijās centra jauniešiem. Karīna Jurciņa ir jauniešu ar īpašām vajadzībām iedvesmotāja. Fotogrāfei piemīt prasme atainot jauniešus, apejot diagnozes un atšķirības. Karīnas profesionāli veidotās fotogrāfijas līdzcilvēkiem pauž mūsu sabiedrības dažādību. Neraugoties uz grūtībām, ierobežojumiem, fotogrāfe spēj noķert šo jauniešu smaidu, iznesīgo pozēšanu kamerai un neatkārtojamo pārliecību katra paša vienreizīgumam. 

Fotogrāfe arī ikdienā ir bieža viešņa Invalīdu habilitācijas - dienas centrā. Karīna un viņas ģimene jauniešiem iepriecinājuma un prieka brīžus sagādā arī visdažādākajos gadskārtu svinēšanas svētkos, jubilejās un projektos.

Datums: 2021. gada 16. aprīlis