Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Ģimeniskās noskaņās aizvadīta Ģimenes diena Cēsīs

Ģimeniskās noskaņās aizvadīta Ģimenes diena Cēsīs
Starptautiskās Ģimenes dienas ietvaros, no 14. līdz 16.maijam Cēsīs ģimenes devās pārgājienā pa Cēsu ģimenēm nozīmīgām vietām, piedaloties ģimeņu saliedējošās aktivitātēs “Ko par mani nezini?”
 
Pārgājiena laikā deviņos pieturas punktos Ģimenēm bija jāizpilda vienkārši un interesanti uzdevumi un spēles, kas rosināja uzzināt kaut ko jaunu par sevi un citiem ģimenes locekļiem, kā arī aktīvi izkustēties un pavadīt laiku ģimenei kopā.
Pastaigu maršruts sākās pie SIA “Cēsu klīnika” un turpinājās gar Cēsu Pils parku, Cēsu pilsētas 3. pirmskolas izglītības iestādi, Maija parku, Koncertzāli “Cēsis”, Cēsu pastariņa sākumskolu, Rožu laukumu, Cēsu Bērnu un Jauniešu centru. Pārgājiena maršruts noslēdzās pie Dzimtsarakstu nodaļas.
 
Katrā maršruta punktā ģimenēm, atbilstoši vietai bija jāveic kāds uzdevums - jānosauc savu ģimenes locekļu dzimšanas dienas, jāpastāsta par skolas laika blēņām, jāatceras koncertzāles “Cēsis” jaukākais pasākums, kurš palicis atmiņā. Tāpat ģimenēm bija jāuzspēlē spēle “Akmentiņš lec!“, ar krītiņiem jāuzzīmē mīļākā rotaļlieta, jāizlec “klasītes”, jāizspēlē spēle “Mēmais šovs”, un jāvelta jauki vārdi saviem tuvākajiem.
 
Lūk, dažas ģimeņu atsauksmes: "PALDIES JUMS par šī gada ģimenes dienas pastaigu. Bija interesanti un vienlaikus savādi, ka neviens pie uzdevumiem mūs nesagaida un nepavada.
 
Cerēsim, ka nākošo gadu varēsim tikties klātienē.";
“Patika pastaiga kopumā šobrīd, kad viss vienos ziedos un gaiss smaržo.”;
“Paldies par interesanto pārgājienu. Ļoti patika.”.
 
Ārī šogad ģimenes saņēma īpašo Cēsu novada Ģimenes pasi, šogad tik elektroniskā veidā, un kā pārsteigums bija sarūpēts Cēsu domes priekšsēdētāja Jāņa Rozenberga un Cēsu popgrupas “Hei!” apsveikums svētkos.
 
Sirsnīgs paldies visām ģimenēm, kuras piedalījās! Ļoti ceram, ka šī diena kopā padarīja Jūsu ikdienu gaišāku, priecīgāku un mīlestības pilnu.
 
Paldies Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Cēsu Kultūras un Tūrisma centra” vadītājai Zanei Neimanei un projektu vadītājai Kristīnei Timermanei – Malējai par atbalstu Starptautiskās ģimenes dienas organizēšanā Cēsīs!
 
Prieks bērnu acīs ir prieks
Datums: 2021. gada 18. maijs