Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aizvadīts labdarības koncerts

Aizvadīts labdarības koncerts

Šogad Ziemas saulgriežu vakarā Cēsīs pirmo reizi notika Cēsu novada sociālās jomas nevalstisko organizāciju organizētais Ziemassvētku labdarības koncerts ar mērķi sniegt atbalstu Cēsu novada senioriem medikamentu iegādei, vienlaikus aicinot novadniekus nepalikt malā un, apmeklējot koncertu, atbalstīt mūsu seniorus.

Senioru atbalstam līdz šim saziedoti 866,35 euro. “Esam gandarīti par savāktajiem ziedojumiem un par sociālās jomas organizāciju izrādīto iniciatīvu rīkot labdarības koncertu, tādējādi sniedzot atbalstu tiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams - uzlabot un uzturēt savu veselību,“ teica Cēsu novada Sociālā dienesta vadītājs Ainārs Judeiks.

“Šī ziema ir izaicinājumiem piepildīta lielai sabiedrības daļai. Vairumam senioru par komunālajiem pakalpojumiem nākas samaksāt lielāko daļu no pensijas, līdz ar to vairs nepietiek līdzekļu citām ikdienas precēm, tostarp tik ļoti nepieciešamajiem medikamentiem. Organizējot labdarības koncertu kopā ar Cēsu novada sociālās jomas biedrībām, vēlējāmies sniegt gaišus mirkļus ikvienam – gan skatītājiem, kuriem šī bija brīnišķīga iespēja sajust svētku noskaņu, gan senioriem, kuriem pasākuma laikā iegūtie līdzekļi būs liels atspaids, domājot par savu veselību,” uzsvēra Cēsu novada Sociālā dienesta projektu vadītāja un sabiedrisko attiecību speciāliste Vita Pleševnika.

Koncertā piedalījās Rihards Saule un “Bigband Cēsis”, dāmu deju grupa “Pīpenes”, “Mežrozes” un “Gaujmalietes”, vokālais ansamblis “Gauja” un “Kamenes”, sieviešu koris “Laumas” un “Ābele”, TDK “Randiņš” 4.-5.klašu grupa un SDK “Dzirnas”.

Paldies veikalam “Ziedu klēpis”, kas nepalika malā un iesaistījās ziedojumu vākšanā, piedāvājot grieztās eglītes apmaiņā pret ziedojumu. Paldies arī labdarības tirdziņa dalībniekiem par iesaisti un atbalstu šajā pasākumā. Vēlamies uzsvērt, ka lielākā daļa tirdziņa ieņēmumu tika ziedoti senioriem.

Paldies arī Cēsu novada sociālās jomas nevalstiskajām organizācijām, Cēsu novada pašvaldības iestādei “Kultūras pārvalde” un Cēsu novada Sociālajam dienestam par iesaisti koncerta organizēšanā.

Ja vēl kāds vēlas ar savu ziedojumu atbalstīt seniorus, to iespējams izdarīt sazinoties pa tālruņa numuru 26190336 (Māris).

Datums: 2022. gada 22. decembris