Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

valsts#196 sniedz iespēju trīs mēnešos kļūt par datu analītiķi

valsts#196 sniedz iespēju trīs mēnešos kļūt par datu analītiķi

Interesenti arī bez iepriekšējas pieredzes vai zināšanām var pieteikties kustības valsts#196 organizētām trīs mēnešu mācībām Cēsīs, iegūstot datu analītiķa diplomu ar iespēju labākajiem kursa absolventiem praktizēties tehnoloģiju uzņēmumā “Squalio” kā datu analītikas speciālistiem.

Kurss atvērts 14 pretendentiem, tas ilgs trīs mēnešus, kā rezultātā tiks iegūta Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU) tālākizglītības apliecība. Turklāt Cēsu novadā deklarētajiem iedzīvotājiem šis kurss pieejams bez maksas.

Apmācībās jebkurš interesents arī bez iepriekšējām zināšanām trīs mēnešu laikā varēs padziļināti apgūt datu analīzi un, iespējams, pilnībā mainīt savu nodarbošanos. Pieteikšanās valsts#196 rīkotajiem kursiem ilgs līdz 31.janvārim.

Kā norāda valsts#196 dibinātāji un dalībnieki, uzņēmums “Squalio”, Cēsu novada pašvaldība un RTU, digitālo tehnoloģiju un ekonomiskās vides mainīgajos apstākļos, bieži vien uzņēmuma darbība nav iedomājama bez  datu analīzes un datos balstītiem lēmumiem.

"Šis ir neliels tomēr nozīmīgs solis, lai stiprinātu Cēsu novada iedzīvotāju mūžizglītību informācijas tehnoloģijās. Turklāt, kas svarīgi, šī ir iespēja, kas pieejama plašam interesentu lokam. Dati tiek saukti par nākotnes valūtu, un esam priecīgi, ka varam palīdzēt to analīzi apgūt ar tik jaudīgu partneru iesaisti," akcentē Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Mācību, kuru sākums paredzēts 11.februārī, laikā topošie specialistīti apgūs praktiskās iemaņas darbā ar datiem un  iemācīsies pārvaldīt mūsdienīgākos analīzes rīkus, kā arī papildinās zināšanas programmēšanā un uzņēmējdarbības finanšu aspektos, noslēgumā iegūstot RTU tālākizglītības apliecību. Kurss norisināsies darba dienu vakaros un sestdienās RTU Cēsu filiālē Piebalgas ielā 3.

Vietu skaits ir ierobežots. Plašāka informācija par apmācībām pieejama iniciatīvas #valsts196 mājaslapā -  www.valsts196.lv

Iespēja noskaidrot interesējošos jautājumus par datu analītikas kursu ikvienam būs atvērto durvju dienā 24.janvārī, plkst.12, kustības valsts#196 vēstniecībā Cēsīs, Pils ielā 4.

valsts#196 ir iniciatīva digitālās identitātes pilnvērtīgai apzināšanai un izaugsmei, lai veicinātu ikviena cilvēka, uzņēmējdarbības un Latvijas valsts konkurētspēju datu un inovāciju iespēju laikmetā. Iniciatīva apvieno pētniekus, valsts un pašvaldību pārstāvjus, uzņēmējus un viedokļu līderus ar mērķi izstrādātu reāli pielietojamus instrumentus, zināšanas un rīkus.

Datums: 2020. gada 14. janvāris