Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

TRIO PALLADIO UN MESIĀNS

TRIO PALLADIO UN MESIĀNS
Sestdien, 22.decembrī, plkst.19.00, koncertzālē "Cēsis" Trio Palladio – vijolniece Eva Bindere, čelliste Kristīne Blaumane un pianists Reinis Zariņš - klausītājus priecēs ar jaunu programmu, kas veltīta komponista Olivjē Mesiāna 110. dzimšanas dienai.
Sestdien, 22.decembrī, plkst.19.00, koncertzālē "Cēsis" Trio Palladio – vijolniece Eva Bindere, čelliste Kristīne Blaumane un pianists Reinis Zariņš - klausītājus priecēs ar jaunu programmu, kas veltīta komponista Olivjē Mesiāna 110. dzimšanas dienai.

Noslēdzot savu rezidences gadu koncertzālē “Cēsis”, Trio Palladio – vijolniece Eva Bindere, čelliste Kristīne Blaumane un pianists Reinis Zariņš - klausītājus priecēs ar jaunu programmu, kas veltīta komponista Olivjē Mesiāna 110. dzimšanas dienai. Mesiāns ir vispopulārākais 20. gadsimta vidus franču komponists, kā arī viens no nozīmīgākajiem un ietekmīgākajiem šī laikmeta skaņražiem.

Koncertzāles “Cēsis” rezidenci noslēdzot, trio piedāvās klausītājiem konceptuālu programmu ar divu šī gada jubilāru lieldarbiem - poļu komponista Zigmunta Krauzes “Kvartetu piedzimšanai” un Olivjē Mesiāna pasaulslaveno "Kvartetu laika galam", kas tapis vēsturiski ļoti sarežģītajā un lielas pārmaiņas nesošajā Otrā pasaules kara laikā. "Laika gals" dziļi reliģiozajam O. Mesiānam ir ne vairāk un ne mazāk kā apokalipse ar mākoņos tērptiem eņģeļiem un zvaigžņotas sapņu varavīksnes simbolizējošām putnu dziesmām. Programma ar dziļi filozofisku skatījumu, mūsu lielisko latviešu mūziķu un trio aicinātā, Itālijā rezidējošā klarnetista Antona Dreslera sniegumā, būs decembra koncertu piedāvājuma neaizmirstamākais vakars.

Vakara gaitā dzirdēsim arī izcilā igauņu komponista Arvo Pērta "Mocarta adadžio" un britu skaņraža Džonatana Hārvija "Lidojuma elēģiju".

Eva Bindere (vijole)

Kristīne Blaumane (čells)

Reinis Zariņš (klavieres)

Antons Dreslers (klarnete)

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos.

Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.
Datums: 2018. gada 1. novembris