Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Trio Decorum koncerts

Trio Decorum koncerts
Svētdien, 31.maijā, plkst.17.00 cēsniece Ilze Jaunzeme aicina uz klasiskās mūzikas koncertu romantiskajā Ungurmuižā, kur uzstāsies ansamblis Trio Decorum: Madara Jauģiete (Meksika) – vijole, Ilze Jaunzeme – klavieres un Agate Ozoliņa – čells.
Svētdien, 31.maijā, plkst.17.00 cēsniece Ilze Jaunzeme aicina uz klasiskās mūzikas koncertu romantiskajā Ungurmuižā, kur uzstāsies trio Decorum: Madara Jauģiete (Meksika) – vijole, Ilze Jaunzeme – klavieres un Agate Ozoliņa – čells.

Koncerta programmā iekļauti skaisti, viegli uztverami skaņdarbi kā V.A.Mocarta Sol mažora Divertisments un F.Mendelsona re minora trio, kas publikai tomēr visdrīzāk būs nepazīstama mūzika, jo Latvijā klasiskā klavieru trio sastāvi nemaz tik bieži nekoncertē. Programmā iekļautas Ērika Ešenvalda un Riharda Dubras miniatūras, kas klausītājus vienmēr spēcīgi uzrunā, kā arī Astora Pjacollas temperamentīgā mūzika.

Par trio Decorum
Trio Decorum radies 2014.gada decembrī kā atbilde uz trīs mūziķu iekšējo vēlmi izpaust kamermūzikā to skaistumu, ko varam rast tikai mūzikā. Dedzība un mīlestība uz mūziku ir Trio Decorum pamatdzinulis, kā arī vēlme iesaistīt šajā stāstā par skaisto arī klausītājus.
Datums: 2015. gada 26. maijs