Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Rožu laukums ieskanēsies Āfrikas ritmos

Rožu laukums ieskanēsies Āfrikas ritmos
Piektdien, 7. augusta pēcpusdienā, plkst.18.00 Cēsīs, Rožu laukumā norisināsies Rietumāfrikas perkusiju deju grupas “Sembe” bezmaksas uzstāšanās.
Piektdien, 7. augusta pēcpusdienā plkst.18.00 Cēsīs, Rožu laukumā norisināsies Rietumāfrikas perkusiju deju grupas “Sembe” bezmaksas uzstāšanās.

Rietumāfrikas kultūrā deja un mūzika ir līdzekļi, ar kuriem izsaka jūtas un attēlo dažādus dzīves notikumus. Grupas “Sembe” dalībnieki ir profesionāli Āfrikas baleta dejotāji un akrobātikas mākslinieki no Senegālas, Gvinejas un Gambijas. Deju grupa savos priekšnesumos cenšas saglabāt Rietumāfrikas kultūru, kura mūsdienu tehnikas attīstības laikmetā, draud izzust.

Programma sastāv no dejām, kas tiek pavadītas uz dažādiem mūzikas instrumentiem – džembes (Āfrikas bungas), DounDoun (lielās Āfrikas bungas) un balafon (ksilofonam līdzīgs instruments). Priekšnesumus papildina arī teatrāli elementi.

Rietumāfrikas perkusiju deju grupas uzstāšanos rīko Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs. Aicinām visus darba nedēļu noslēgt, klausoties un kustoties Āfrikas deju ritmus!

Informāciju sagatavoja:
Anita Savoņi-Vaido
Cēsu Kultūras centra
Biroja administratore
e-pasts: anita.vaido@cesis.lv
tālr. 64122537
mob.tel. 26666365
Datums: 2015. gada 4. augusts