Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Rikardiona dzimšanas dienas koncerts

Rikardiona dzimšanas dienas koncerts
Piektdien, 23.martā, plkst.19.00 CATA Kultūras namā notiks Rikardiona dzimšanas dienas koncerts.
Piektdien, 23.martā, plkst.19.00 CATA Kultūras namā notiks Rikardiona dzimšanas dienas koncerts.

„24.marts ir mana dzimšanas diena, un būt uz skatuves šajā dienā man ir vislielākā dāvana”, tā Rikardions, jeb Rihards Millers uz skatuves ir jau 9 gadus, un pavisam drīz tiks svinēta 10 gadu jubileja! Šis koncerts ir kā ievads plānotajai tūrei, kura izskanēs pa visu Latviju.

Rikardions ar savu īpašo muzikālo skanējumu un skatu uz mūziku ir patīkami atšķirīgs un savdabīgs. Popularitāti ieguvis Okartes skatuvē, un sasniedzis paliekošus panākumus Latvijas muzikālajā dzīvē. Uzvarējis muzikālajā realitātes šovā "Okartes skatuve" ar grupu "Jātnieki", 2016.gadā dziesmai "Mīlas tuksnesis" ieguvis "Bezgalības balvu", 2016 gadā iekļuvis šova ''Dzintara dziesmas'' finālā, 2017.gadā izdevis savu pirmo mūzikas albumu ar nosaukumu "Džamba Džasa" u.c. panākumi.

Koncertā tiksimies ar viesmāksliniekiem - Kristīni Šomasi, Edgaru Balodi (Lenijs), Santu Getmančuku, Aldi Rulli. Koncertu vadīs Santa Getmančuka, un Rikardionu pavadīs dzīvā mūzikas grupa.

Pēc koncerta plkst.22.00 sekos balle, un atkal spēlēs "Jūrkant", kas visiem zināma kā lieliska deju mūzikas grupa. Uz tikšanos!

Biļetes cena: 5-10 EUR
Biļešu iegāde: Biļešu paradīzes kasē

Biļešu iegāde: AS CATA ( tel.64107818)
Datums: 2018. gada 22. februāris