Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Mākslinieks Kārlis Rekevics Cēsīs

Mākslinieks Kārlis Rekevics Cēsīs
No 17. līdz 22.jūlijam Cēsīs dzīvos un strādās skulptors no Ņujorkas (ASV) Kārlis Rekevics. Mākslinieks aicina apmeklēt lekciju un meistarklases.
Pasaules Latviešu mākslas centrs šajā vasarā ir uzsācis ceturto sezonu Cēsīs. Šajā gadā bez mākslas izstādēm PLMC galerijās, mākslas centrs piedāvā mākslinieku rezidences ārzemēs dzīvojošajiem latviešu izcelsmes māksliniekiem. Aprīlī Cēsīs viesojās Rita Grendze un mēnesi strādāja veidojot mākslas instalāciju “Simts raksti tiem, kas meklē gaismu”, kas apskatāma Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. No 17. līdz 22.jūlijam Cēsīs dzīvos un strādās skulptors no Ņujorkas (ASV) Kārlis Rekevics.

Strādājot Cēsīs, Kārlis Rekevics aicina cēsniekus un Cēsu viesus piedalīties divos pasākumos:

Mākslinieka lekcija - 18.jūlijā plkst.18.00
Lielajā Skolas ielā 6, Pasaules Latviešu mākslas centrā
(ieeja no Baznīcas laukuma)

Zīmēšanas meistarklase “Skulptūra ieņem ainavu”
19. un 20.jūlijs no plkst.11.00 – 15.00
19.jūlijs no plkst. 18.00 – 20.00
Lielajā Skolas ielā 6, Koprades mājā Skola6

Dalība meistarklasē un lekcijā ir bez maksas. Materiāli darbam tiks nodrošināti uz vietas.
Pieteikšanās meistarklasei, nosūtot e-pastu ar dalībnieka vārdu, uzvārdu un kontakttālruni uz e-pastu dita.trapenciere@gmail.com, vai pa tālruni 26458414.

Tāpat aicinām apmeklēt PLMC galerijas Lielā Skolas ielā 6 (ieeja no Baznīcas laukuma), kurās apsaktāmi darbi, kas iegūti PLMC kolekcijā pēdējā gada laikā. Zigfrīds Sapitis, Voldemārs Dārznieks, Rolands Kaņeps, Augusts Annuss, Leo Svikeris ir tikai daļa no autoriem, kas iekļauti izstādē.
Datums: 2017. gada 11. jūlijs