Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Georgijs Osokins un Mocarta klavierkoncerts

Georgijs Osokins un Mocarta klavierkoncerts
Svētdien, 26.martā, plkst.19.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks Georgija Osokina klavierkoncerts.
Svētdien, 26.martā, plkst.19.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks Georgija Osokina klavierkoncerts.

Georgijs Osokins ir Latvijas atskaņotājmākslas jaunākā sensācija. Pēc diplomanda titula iegūšanas prestižajā Šopēna konkursā Varšavā (2015) Georgijs saņēma neskaitāmus koncertēšanas uzaicinājumus. Georgija Osokina interpretācijas ir spilgtas, viņam piemīt spožs artistiskums, viņš sajūsmina cienītājus un izaicina skeptiskāk noskaņotos klausītājus. Līdztekus studijām Georgijs aktīvi koncertē, viņš uzstājies daudzviet Eiropā, Krievijā, Japānā un ASV.

“DD orķestris” (DD – draugi un domubiedri) vairākos iepriekšējo sezonu koncertos pievērsies Latvijas jauno komponistu daiļradei, un šīs vienības izveidotājs ir LNOB diriģents, kora “Kamēr...” mākslinieciskais vadītājs Jānis Liepiņš.

Georgijs Osokins, klavieres
DD orķestris
Diriģents Jānis Liepiņš

Programmā: P. Vasks, Klusuma auglis, V. A. Mocarts, Koncerts klavierēm nr. 25 Do maž, Dž. Pučīni "Krizantēmas", P. Čaikovskis, Serenāde Do maž op.48

Plkst. 18.00, Kamerzālē

PIRMSKONCERTA SARUNA

Iespēja klātienē sastapt mūziķus un vairāk uzzināt par koncertā iekļautajiem skaņdarbiem un to izpildījuma niansēm. Sarunu vada muzikologs, LR “Klasika” ētera personība Orests Silabriedis.

*Pasākums nav paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.
Datums: 2017. gada 2. marts