Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Baleta zvaigžņu galā koncerts

Baleta zvaigžņu galā koncerts
Sestdien, 20.janvārī, plkst.19.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks "Baleta zvaigžņu galā koncerts".
Sestdien, 20.janvārī, plkst.19.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks "Baleta zvaigžņu galā koncerts".

Pēc grandiozās uzstāšanās 2015.gadā, "Baleta zvaigžņu galā koncerts" atgriežas Cēsīs ar jaunu un spilgtu programmu.

Par kompāniju:
Kompānija "WORLDSTARS", kuru 2010.gadā nodibināja Olga Azizova, ir baleta zvaigžņu galā koncertu organizētāja. Šodien SIA "WORLDSTARS" koncerti tiek rīkoti Latvijā, Zviedrijā un Norvēģijā, tai skaitā viens no svarīgākajiem kultūras notikumiem pasaulē – "Etoile Ballet Gala". Galā koncertos piedalās spilgtākās baleta zvaigznes no Parīzes Operas, Dānijas Karaliskā baleta, Belģijas Karaliskā baleta, Anglijas Nacionālā baleta, Prāgas Nacionālā baleta un citiem slaveniem teātriem.

Programma:
2018.gada 20.janvārī skatītājiem būs iespēja redzēt klasiskā baleta pērles, slavenos pas de deux "Gulbju ezers", "Riekstkodis", "Esmeralda", "Korsārs", "Veltīgā piesardzība", "Ziedu festivāls Genzano", kā arī mūsdienu horeogrāfijas iestudējumus pasaules labāko baleta mākslinieku izpildījumā:

OLGA ČELPANOVA - Starptautiskā baleta konkursa Seulā un Vīnē pirmās prēmijas ieguvēja. 2016.gadā viņai bija piešķirta pazīstamā žurnāla "Balets" balva "Dejas dvēsele" nominācijā "Zvaigzne". Piedalījās vairākos galā koncertos un festivālos Krievijā, Francijā, Zviedrijā un citās valstīs. Baletdejotājas repertuārā ir vadošas lomas baletā "Gulbju ezers", "Bajadēra", "Žizele", "Korsārs" u.c.

ULVI AZIZOVS – Rūdolfa Nurijeva XVI Starptautiskā baleta festivāla prēmijas "Par ieguldījumu baleta mākslas attīstībā un augsto profesionālās meistarības līmeni" ieguvējs, kā arī īpašās XVIII Starptautiskā pasaules baleta zvaigžņu galā koncerta Budapeštā prēmijas laureāts. Piedalījās vairākos galā koncertos un festivālos Somijā, Francijā, Itālijā, Luksemburgā, Zviedrijā, Norvēģijā un citās valstīs. Baletdejotāja repertuārā ir vadošas lomas baletā "Gulbju ezers", "Bajadēra", "Apburtā princese", "Žizele" u.c.

LILIANA BOŽANI – horeogrāfu konkursa Ungārijā pirmās prēmijas ieguvēja. Piedalījās koncertā "Future Stars" Budapeštā. Baletdejotājas repertuārā ir solo partijas baletā "Pīķa dāma", "Riekstkodis" un citos baletos, kā arī vadošas lomas kompānijas "Tellabor" izrādēs.

ZOLTANS ČERE - Starprtautiskā baleta konkursa Udīnē un Pēčā īpašās balvas ieguvējs. Kompānijas "Tellabor" vadošais solists. Piedalījās vairākos galā koncertos un festivālos Igaunijā, Ungārijā, Zviedrijā un citās valstīs. Baletdejotāja repertuārā ir vadošas lomas kompānijas "Tellabor" izrādēs.

OLGA JAROŠENKO – strādāja Krasnodaras baleta teātrī Jurija Grigoroviča vadībā. Polijas Nacionālā baletdejotāja. Piedalījās vairākos galā koncertos un festivālos Krievijā, Spānijā, Francijā un citās valstīs. Baletdejotājas repertuārā ir solo partijas baletā "Bajadēra", "Riekstkodis", "Dons Kihots", “Gulbju ezers” u.c.

VLADIMIRS JAROŠENKO – 2016. gadā viņš tika apbalvots ar Polijas Kultūras ministrijas medaļu "Par nopelniem kultūrā "Gloria Artis". 2017. gada "Polijas labākā dejotāja" balvas ieguvējs. Hamburgas baleta viessolists un Polijas Nacionālā baleta premjers. Piedalījās vairākos galā koncertos un festivālos Itālijā, Francijā, Japānā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā un citās valstīs. Baletdejotāja repertuārā ir vadošas lomas baletā "Gulbju ezers", "Bajadēra", "Riekstkodis", "Apburtā princese" u.c.

MADOKA SASAKI – Starptautiskā baleta konkursa Tokio pirmās prēmijas ieguvēja. Strādāja Leipcīgas baletā. Katalonijas baleta prima-balerīna. Piedalījās vairākos galā koncertos un festivālos Austrijā, Vācijā un citās valstīs. Baletdejotājas repertuārā ir vadošas lomas baletā "Silfīda", "Dons Kihots", "Apburtā princese", "Žizele" u.c.

LEANDERS REBHOLCS – strādāja Hanoveres Valsts operā un Magdeburgas teātrī. Katalonijas baleta premjers. Piedalījās vairākos galā koncertos un festivālos Vācijā, Spānijā un citās valstīs. Baletdejotāja repertuārā ir vadošas lomas baletā "Romeo un Džuljeta", "Silfīda", "Kopēlija" u.c.

Mākslinieciskā vadītāja - Olga Azizova.

Bezmaksas ieeja bērniem: nav paredzēta
Paredzēts priekš: no 7 gadu vecuma (jāiegādājas pilnas cenas biļete)
Datums: 2018. gada 2. janvāris