Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Atpūtas iespējas Cēsīs nedēļas nogalē

Atpūtas iespējas Cēsīs nedēļas nogalē
Šajā nedēļas nogalē cēsniekus un Cēsu viesus aicinām ieskandināt Mārtiņdienu, ļauties patriotiskam noskaņojumam un klasiskajai mūzikai.
Šajā nedēļas nogalē cēsniekus un Cēsu viesus aicinām ieskandināt Mārtiņdienu, ļauties patriotiskam noskaņojumam un klasiskajai mūzikai.

Piektdien, 7.novembrī, plkst.18.00 Cēsu Izstāžu namā kamermūzikas koncertu sniegs jaunu mūziķu duets no Rīgas – Aleksandrs Kalējs (klavieres) un Marks Viļenskis (čells). Programmā klasika - Ludviga van Bēthovena, Johannesa Brāmsa un Ģērģa Ligeti mūzika.

Savukārt plkst.19.00 Vidzemes koncertzāli piepildīs divas laikmetīgās dejas izrādes: Izrāde „Viens un Divi”, kurai iedvesma gūta no Raiņa un Aspazijas savstarpējās sarakstes vēstulēm, un izrāde „Kauciens” („Howl”).
Biļetes var iegādāties Koncertzāles kasē , kā arī „Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena: astoņi eiro.

Lai draiskulīgi un nedaudz nebēdnīgi ieskandētu Latvijas dzimšanas dienu un senlatviešu ziemas iestāšanos sestdien, 8.novembrī, plkst.17.00 Cēsu “Pils koris” ielūdz uz koncertuzvedumu „Atjāja Mārtiņš, atrībināja”, kas norisināsies Meža skolā, Bērzaines ielā 34.
Koris sagatavojis muzikālu uzvedumu, kurā piedalīties aicināts ikviens. Tāpēc klausītājiem iesakām ierasties ērtos apavos un labā omā, lai kopā ar kori svinētu svētkus. Mīļi gaidīti bērni, mammas, tēti, brāļi, māsas, vecmāmiņas, vectētiņi un arī kaimiņi!
Biļetes cena trīs eiro, skolēniem, studentiem un pensionāriem viens eiro. Biļetes būs iespējams iegādāties pasākuma dienā norises vietā.

Vidzemes koncertzālē „Cēsis” 8.novembrī uzstāsies lieliskais skotu dziedātājs, komponists, ģitārists, producents un grupas „Ultravox" līderis Midžs Jūrs. Midža Jūra daiļrade novērtēta ar Ivor Novello, Grammy, BASCAP u.c. balvām. „Ultravox” un viņa paša albumi saņēmuši platīna un zelta statusu virknē valstu.
Biļešu iepriekšpārdošana Koncertzāles kasē “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. To cena, sākot no desmit eiro.

Svētdien, 9.novembrī, plkst.19.00 Vidzemes koncertzālē „Cēsis” būs skatāms Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes rokoperas “Lāčplēsis” jauniestudējums, kas pagājušajā gadā kļuva par izcilu Latvijas kultūras dzīves notikumu. Rokopera “Lāčplēsis” 1988.gadā kļuva par nācijas muzikālās atmodas simbolu.
Biļešu iepriekšpārdošana Koncertzāles kasē “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. To cena, sākot no desmit eiro.

Gatavojoties Lāčplēša dienas noskaņām, Cēsu Izstāžu nams piedāvā Pirmajam pasaules karam veltītu izstādi "Karš un mēs". Gadsimtu senas fotogrāfijas, sajūtas un acu skati, vēsturiskas liecības par cilvēka dzīvi kara laikā. Līdzās fotogrāfijām skatāms Imanta Lancmaņa gleznu cikls "Piektais bauslis. Revolūcija un karš". Izstāde apmeklējama līdz šī gada beigām.

Jaunās pils Bēniņu izstāžu zālē ikvienam būs interesanti salīdzināt senās Cēsu pilsētas ielu un namu fotogrāfijas ar mūsdienās uzņemtajām. Par izstādi „Cēsis senāk un tagad” parūpējies fotoklubs „Cēsis”. Izstādi iespējams apmeklēt visu novembri.

Sporta pasākumi
Florbola līdzjutēji aicināti atbalstīt „Cēsu alus/Lekrings” 8.novembrī, kad cēsnieki spēkiem mērosies ar komandu „Rubene” un 9.novembrī, stājoties pretī „Talsi/Triobet”. Spēles notiks plkst.17.00 Cēsu sporta kompleksā, Piebalgas ielā 18.

Sestdien, 8.novembrī, plkst.12.00 Cēsu sporta kompleksā norisināsies Latvijas čempionāta volejbolā Nacionālās līgas spēle, kur „Cēsis” volejbolistiem pretī stāsies „LSPA/Stopiņi”.

Savukārt svētdien, 9.novembrī, plkst.12.00 Cēsu sporta kompleksā notiks Nordea Basketbola līgas spēle sievietēm, kad SK „Cēsis” viesos uzņems „Tartu” basketbolistes.
Datums: 2014. gada 7. novembris