Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Zīmols "Radīts Cēsīs"

Cēsis ir Latvijas kultūras galvaspilsēta un Vidzemes radošo industriju centrs, kurā ir deviņu gadsimtu spēks. Taču Cēsu un cēsnieku ambīcijas nezina robežas. Cēsis rada, dara, ražo, piedāvā, cep, iegūst, brūvē un veido visaugstākās pievienotās vērtības preces un pakalpojumus! Lai apliecinātu piederību Cēsīm, aicinām uzņēmējus pieteikties preču zīmes “Radīts Cēsīs” lietošanai.
 
Zīmola mērķis ir vairot Cēsu novada uzņēmēju konkurētspēju, rosinot patērētāju izdarīt izvēli par labu Cēsu novadā ražotajiem produktiem un piedāvātajiem pakalpojumiem.
 
Zīmola stāsts ir Cēsu un cēsnieku stāsts. Tas izceļ Cēsu cilvēkus un viņu paveikto, garantē kvalitāti un lepni pauž uzņēmuma, produkta vai pakalpojuma izcelsmi. Esam droši – bez Cēsīm nebūtu šo produktu un otrādi! Tāpēc gan Cēsu, gan to uzņēmēju stāsti saplūst vienotā zīmolā un vienotā apsolījumā - "Radīts Cēsīs".
 
Piesakies preču zīmes "Radīts Cēsīs" lietošanai ŠEIT.
 
Esošie "Radīts Cēsīs" uzņēmumi:
 
Vinnis

VINNIS ir vadošais medus fasēšanas uzņēmums Baltijā. VINNIS ir pazīstams ne tikai kā medus fasētājs, bet arī kā viens no lielākajiem biškopības inventāra izplatītājiem visā Baltijā. Uzņēmuma struktūrvienība Bišu Bode nodrošina biškopjiem jaunākās tehnoloģijas un risinājumus biškopības nozarē, kā arī ikvienam klientam sniedz profesionālus padomus un atbildes uz saistošiem jautājumiem.

Craftx jeb Veismaņu muižas laimīgo vistu nams

Design Elevator

Cēsu maize

Cēsu Jaunā skola

Āma

IR Dresses

MALA

Making magic

Mēs esam par mirkļiem, ko atcerēties, par patiesām emocijām, par dzīves svinēšanu - esam  palīgs, veidojot atmiņā paliekošus notikumus! Uzņēmums Making magic nodrošina dažāda veida pasākumu producēšanu, dekorēšanu un dekorāciju nomu.

WWH Datori

Datorlietu veikals. Datoru un mobilo telefonu serviss Cēsīs.Datorprogrammas, datortīklu un drošības sistēmas.

Kalna Paltes

XTRA

XTRA - Uzņēmums nodarbojas ar betona izstrādājumu ražošanu kopš 1993. gada. Izgatavojam sala izturīgus betona puķu podus, vāzes, kastes, kolonas, sētas stabus un pasētas, betona kāpnes, dekoratīvas arhitektoniskas formas, skulptūras novietošanai mājas ārpusē, dārzu un parku eksterjeros.

Studio Pizza

Livonia

Beloved Boards

Koka darbnīca

EWART WOODS

Vinetas un Allas kārumlāde

Labas saknes

RTU Cēsu studiju un zinātnes centrs

Ņiprie zaļumi