A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Vidzemes mūzikas un kultūras centram Spāru svētki

Vidzemes mūzikas un kultūras centram Spāru svētki

Ceturtdien, 6. jūnijā, pūtēju orķestra pavadībā notika „Vidzemes mūzikas un kultūras centra” lielās skatītāju zāles spāru svētki.

Spāru svētki ir sena tradīcija, saskaņā ar kuru piecu dienu laikā jāizpērk jaunās ēkas „kronis” – vainags. Ar šo uzdevumu tika galā Cēsu novada pašvaldības priekšsēdētājs Gints Šķenders, kurš vainagu pats arī nocēla.

Priekšsēdētājs savā runā atzīmēja, ka labi redzams veikto darbu rezultāts un pateicās celtniekiem, projektētājiem, tehniskajiem uzraugiem, Kultūras ministrijai un Valsts reģionālās attīstības aģentūrai par veikumu.

Solvita Zvidriņa, Valsts reģionālās attīstības aģentūras diraktore, pavēstija, ka Vidzemes mūzikas un kultūras centrs ir viens no projektiem, kuriem tiek veltīta liela uzmanība un priecājās, ka Cēsis domā gan par infrakstuktūru, gan par to, kā cilvēkiem šeit labāk dzīvot, attīstot garīgumu.

Līdz ar spāru svētkiem simboliski ir pabeigti apjomīgākie koncertzāles būvniecības darbi. Pēc jumta montāžas pabeigšanas varēs uzsākt iekšdarbus  arī skatītāju zāles korpusā.

Vidzemes Mūzikas un kultūras centra uzbūvēšanai, rekonstruējot ēku Raunas ielā 12,  Cēsu novada pašvaldība īsteno projektu, saņemot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu no divām aktivitātēm – 3.4.3.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes daudzfunkcionālo centru izveide” un 3.6.1.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai”.Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību praktikante
Kristīne Guļa
Publicēšanas datums: 2013. gada 6. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt