A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Sākas sagatavošanās darbi konteineru laukumu būvniecībai Cēsu vecpilsētā

Sākas sagatavošanās darbi konteineru laukumu būvniecībai Cēsu vecpilsētā

Oktobrī sākas darbi pie atkritumu konteineru laukumu izbūves, lai modernizētu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu Cēsu vecpilsētā. Tuvākajās nedēļās notiks zemes līdzināšanas, rakšanas, betonēšanas u.tml. darbi.

Līdzšinējo vecpilsētas atkritumu apsaimniekošanas kārtību, kad atkritumu savākšanas mašīna konkrētās dienās un laikos piebrauca pie mājām, jau šogad aizstās trīs pazemes un trīs virszemes konteineru laukumi, kuros tiks uzstādīti konteineri nešķirotiem sadzīves atkritumiem. Konteineru tukšošana tiks organizēta divas reizes nedēļā.

Jaunās atkritumu savākšanas sistēmas projekts paredz, ka virszemes konteineru laukumi tiks izveidoti L.Kalēja ielā 5, Pils ielā 1 un Šaurā ielā pie L.Katrīnas ielas. Savukārt pazemes atkritumu konteineri atradīsies Rīgas ielā 7, Lenču ielā 7 un L.Skolas ielā 6.

Projekts tiek realizēts pamatojoties uz Cēsu novada pašvaldības un SIA ZAAO savstarpēji noslēgto līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Cēsu novada administratīvajā teritorijā. Būvprojekti ir saskaņoti ar Cēsu novada Būvvaldi un Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju.

Publicēšanas datums: 2015. gada 1. oktobris  

Komentāri

Iedzivotaja 2015-10-13 00:13:46 Jautājums par konteineru mazgāšanu .Cik bieži tas tiks veikts un kas par to maksās.Ja visu laiku tiks izmantoti vieni un tie paši konteinera maisi,kā likvidēs smakas,kas būs .Kas rūpēties par sakoptu vidi pie konteineriem.

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt