A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Mainīta Vidzemes Mūzikas un kultūras centra stratēģija

Mainīta Vidzemes Mūzikas un kultūras centra stratēģija

Šodien, 25. aprīlī Cēsu novada deputāti domes sēdē vienbalsīgi apstiprināja aktualizēto „Vidzemes Mūzikas un kultūras centrs” darbības stratēģiju, kas izstrādāta 2009. gadā, lai nodrošinātu Eiropas Savienības Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Daudzfunkcionālā centra „Vidzemes mūzikas un kultūras centrs” realizāciju.

Galvenās izmaiņas stratēģijā saistītas ar topošā centra juridiskās formas maiņu -Vidzemes Mūzikas un kultūras centrs būs sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Tāpat stratēģijā kā centra papildus funkcija iekļauts kinoteātris.

Domes sēdē, deviņiem deputātiem balsojot „par”, vienam atturoties, tika pieņemts arī lēmums par aizņēmuma saņemšanu no Valsts kases 400 000 latu apmērā projekta „Daudzfunkcionālā centra „Vidzemes mūzikas un kultūras centrs” izveide” īstenošanas pabeigšanai - papildus nepieciešamiem būvdarbiem sakarā ar izmaiņām 2009. gadā izstrādātajā būvprojektā.

Kā jau esam informējuši, lai uzbūvētu Vidzemes Mūzikas un kultūras centru, rekonstruējot ēku Raunas ielā 12,  Cēsu novada pašvaldība īsteno projektu, saņemot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu no divām aktivitātēm – 3.4.3.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes daudzfunkcionālo centru izveide” un 3.6.1.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai”.

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste
Ance Saulīte
Publicēšanas datums: 2013. gada 25. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt