A  A  A
Lapas karte






Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Iemūrēta kapsula jaunās tehnikuma dienesta viesnīcas pamatos

Iemūrēta kapsula jaunās tehnikuma dienesta viesnīcas pamatos

Ceturtdien, 1.augustā, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs kopā ar Priekuļu novada domes priekšsēdētāju Elīnu Stapuloni un pārstāvjiem no Izglītības un zinātnes ministrijas un jauno Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma direktoru Artūru Sņegoviču iemūrēja kapsulu Valmieras ielā 19 topošās dienesta viesnīcas pamatos, kas varēs uzņemt 128 audzēkņus, stiprinot profesionālās izglītības iespējas Cēsīs.

Savā uzrunā Cēsu novada domes priekšsēdētājs norādīja, ka ceļš līdz tik modernai profesionālās izglītības infrastruktūrai, kāda patlaban ir Cēsīs, nav bijis viegls vai īss, taču gandarījumu sniedz iespēja izcilos sasniegtos rezultātus, kas atspoguļojas uzņemto audzēkņu skaitā, nodot labās rokās tālākai augšupejai.

J.Rozenbergs kapsulā ievietoja vēstījumu nākamajām paaudzēm un zibatmiņu ar 1.augusta laikrakstu "Druva", piektdienas, 2.augusta, "Cēsu Vēstu" numuru un 2018.gada Cēsu novada pašvaldības publisko pārskatu.

Kā ziņots, no 1.augusta Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskola ir apvienota ar Priekuļu tehnikumu, veidojot Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumu. Ja iepriekš skola bija pašvaldības pārziņā, no šodienas tā sāk darbu kā Izglītības un zinātnes ministrijas pārvaldīta iestāde.

Foto: Lauris Mihailovs

Publicēšanas datums: 2019. gada 1. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt