A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem notiks radošā darbnīca ar DJ Alex-O

Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem notiks radošā darbnīca ar DJ Alex-O

Jau 12. gadu Valsts probācijas dienests (VPD) rīko akciju “Cilvēks cilvēkam”. Akcija tiek organizēta Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem (Cēsu AIeN) divreiz gadā un tās mērķis ir popularizēt saturīga, izglītojoša brīvā laika pavadīšanu notiesāto jauniešu vidū, iedvesmojot un motivējot jauniešus pozitīvām pārmaiņām. Katru gadu akcijas ietvaros VPD cenšas jauniešiem piedāvāt saturisku un pēc iespējas plašāku jomu klāstu aptverošu programmu.

Šī gada 10.decembrī Cēsu AIeN notiks šogad otrā akcija “Cilvēks cilvēkam” un tās ietvaros jauniešiem tiks organizēta radošā darbnīca ar DJ Alex-O.  Radošās darbnīcas ietvaros jauniešiem būs iespēja tuvāk iepazīties ar dīdžeja profesiju, kā arī piedalīties kopīgas muzikālās uzstāšanās veidošanā. Radošo darbnīcu jauniešiem vadīs viens no Ritma Institūta pasniedzējiem DJ Alex-O, kurš Latvijā ir pazīstams kā talantīgs skreča dīdžējs, kurš ieguvis augstas vietas dīdžeju čempionātos un ir iesaistīts vairākos muzikālos projektos.

“Esmu priecīgs dzirdēt, ka jauniešus interesē dīdžejošana. Ceru, ka mans stāsts puišiem dos pilnvērtīgu ieskatu dīdžeja profesijā, ļaus viņiem izvērtēt savus spēkus un entuziasmu ar to nodarboties nākotnē. Radošajā darbnīcā kopā ar puišiem paredzēts izveidot kopīgu uzstāšanos. Ceru, ka šī sadarbība jauniešiem radīs priekštatu par to cik liels darbs jāiegulda mūzikā, kā arī mums visiem sniegs pozitīvas emocijas par paveikto.” DJ Alex-O

Kopš 2014. gada akcijas rīkošanā VPD piesaista arī sabiedrībā pazīstamus jauniešus intersējošu jomu pārstāvjus. Iepriekšējās reizēs akcijā piedalījušies mūziķi Gacho, Ozols, Einārs Latiševs un autosportists Regnārs Mozga – Kļaviņš.

Informāciju sagatavoja:
Imants Mozers
Sabiedrisko attiecību vadītājs
Valsts probācijas dienests
Epasts: imants.mozers@vpd.gov.lv

Publicēšanas datums: 2015. gada 9. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt