A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Bērzaines un E.Dārziņa ielas iedzīvotājus aicina uz diskusiju

Bērzaines un E.Dārziņa ielas iedzīvotājus aicina uz diskusiju

Cēsu novada pašvaldība otrdien, 31.oktobrī, plkst.18.00 aicina Bērzaines un Emīla Dārziņa ielas daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus uz diskusiju par daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanu, kas notiks Cēsu Internātpamatskolā – Attīstības centrā (Meža skolā) Bērzaines ielā 34. Līdzīgas diskusijas jau ir notikušas ar Festivāla ielas un Valmieras ielas, kā arī ar Lapsu ielas un Vāveres ielas iedzīvotājiem Apkaimju sanāksmju laikā.

Diskusijā piedalīsies arhitekti, kuri prezentēs Bērzaines un Emīla Dārziņa daudzdzīvokļu māju kvartāla labiekārtošanas projekta skici. Rajona iedzīvotājiem būs iespēja paust viedokli par jau ieplānoto un izteikt savas domas par to, kur vajadzētu atrasties automašīnu stāvvietām, bērnu rotaļu laukumam, atpūtas un apstādījumu zonām.

Pasākums notiks Cēsu novada pašvaldības un Latvijas Vides aizsardzības fonda līdzfinansētā projekta „Videi draudzīgākā Cēsu iela” ietvaros.

Sīkāku informāciju par diskusiju var saņemt Cēsu novada attīstības nodaļā pie projektu un vides speciālistes Intas Ādamsones, tel. 64161818, e-pasts inta.adamsone@cesis.lv

Publicēšanas datums: 2017. gada 24. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt