Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aicinām pieteikties: brīvprātīgos preču sagādei un palīdzības saņēmējus

Aicinām pieteikties: brīvprātīgos preču sagādei un palīdzības saņēmējus

Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī, Cēsu novada pašvaldība aicina pieteikties gan brīvprātīgos, kas nepieciešamības gadījumā būtu gatavi palīdzēt ar preču piegādi mazāk aizsargātajām sabiedrības grupām, gan iedzīvotājus, kam šāda palīdzība nepieciešama.

Kā norāda pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” vadītāja Iveta Sietiņsone, pašlaik jau vairāki iedzīvotāji pauduši gatavību palīdzēt, tostarp Cēsu baptistu draudze, lai nepieciešamības gadījumā nāktu talkā gan apzināt, gan sagādāt, gan piegādāt nepieciešamās pārtikas u.c. preces cilvēkiem, kuri krīzes situācijā palikuši bez apgādības iespējām.

Tāpat Cēsu novada pašvaldība aicina atsaukties tos, kuriem šāda palīdzība būtu nepieciešama, lai pēc iespējas drīzāk būtu iespējama loģistikas saplānošana.

Cēsu novada iedzīvotāji tiek lūgti sazināties ar saviem tuvākajiem iedzīvotājiem, kaimiņiem, draugiem vai radiniekiem, kas ārkārtas situācijas varētu būt pakļauti lielākam riskam – seniori, vientuļie vecāki, trūcīgie u.tml. – un apzināt viņu nepieciešamību pēc iespējamas palīdzības.

Palīdzības sniegšanai un saņemšanai iespējams pieteikties elektroniski uz e-pastu soc.ag@cesis.lv vai telefoniski 64127740 (darba laikā), 29163975 (līdz plkst.20).

Lai operatīvi saņemtu informāciju no Cēsu novada pašvaldības, kā arī varētu sniegt ziņojumus pašvaldībai, aicinām lejupielādēt viedtālruņu lietotni “Cēsis 8911”. Informācija ŠEIT.

Par ierobežojumiem, kas spēkā Cēsu novada pašvaldībā un tās iestādēs lasiet ŠEIT.

Par ierobežojumiem Cēsu tirgus darbībā lasiet ŠEIT.

Par ierobežojumiem un operatīvo informāciju Cēsu klīnikā lasiet ŠEIT.

Par pašvaldības palīdzību pašizolācijai lasiet ŠEIT.

Datums: 2020. gada 18. marts