Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Iespējams pieteikties paškarantīnas izmitināšanas palīdzībai

Iespējams pieteikties paškarantīnas izmitināšanas palīdzībai

Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī, ja kādam Cēsu novada iedzīvotājam nepieciešama palīdzība ar paškarantīnas nodrošināšanu, kas citādi nav iespējama un var apdraudēt citus mājiniekus vai sabiedrību, Cēsu novada pašvaldība nodrošinās atbilstošus izmitināšanas apstākļus paškarantīnas veikšanai.

Šāda palīdzība pēc objektīva izvērtējuma būs bezmaksas, pašvaldībai nodrošinot izolētas izmitināšanas telpas indivīdiem vai ģimenēm. Karantīnas laiks, kas jāievēro – 14 dienas. Pārtikas un nepieciešamo preču piegādes karantīnas laikā cilvēki varēs organizēt paši no tuvinieku u.tml. puses, ja nepieciešams, pašvaldība nodrošinās arī to.

Paškarantīnas palīdzībai iespējams pieteikties līdz 9.jūnijam. Pieteikšanās elektroniski uz e-pastu soc.ag@cesis.lv vai telefoniski 64127740 (darba laikā), 20263331 (darba laikā).

Aicinām pieteikties piecas dienas pirms ierašanās, lai pašvaldība var izveidot individualizētu palīdzības plānu! 

Aicinām būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo veselību. Vēršam uzmanību, ka Epidemioloģiskās drošības likums nosaka to, ka personas pienākums ir nepakļaut citas personas inficēšanās riskam un personai ir pienākums pildīt epidemiologa norādījumus, lai novērstu inficēšanās risku citu cilvēku veselībai. Mājas karantīnas režīma neievērošana ir Epidemioloģiskā drošības likuma pārkāpums, kam var tikt piemērots administratīvais sods.

Vairāk informācijas par ārkārtējo situāciju ŠEIT.

Datums: 2020. gada 13. maijs