Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aicina uz konferenci "Radīt labāk, lietot ilgāk - atkritumi kā resursi Latvijā!"

Aicina uz konferenci "Radīt labāk, lietot ilgāk - atkritumi kā resursi Latvijā!"

Projekta ‘’No atkritumiem uz resursiem’’ komanda ar prieku aicina Jūs uz dalību mūsu rīkotajā konferencē ''Radīt labāk, lietot ilgāk - atkritumi kā resursi Latvijā!''. Konference notiks 2024. gada 1. martā Cēsīs, Raunas iela 12-1.

Tajā satiksies projekta eksperti, Latvijas uzņēmumi, politikas plānotāji un atkritumu apsaimniekotāji. Apvienojot dažādās pieredzes, domājot par industriālo simbiozi starp uzņēmumiem, tiks veidota rentabla zināšanu apmaiņa ar uzņēmējiem un politikas plānotājiem par atkritumu aprites vērtību un industriālās simbiozes potenciālu uzņēmējdarbībā!

Konference tiks organizēta divos segmentos:

  • ''Ražošana'': Projekta eksperti dalīsies ar gūtajiem secinājumiem par ilgtspējīgu procesu un resursu pārvaldību ražošanas posmā, piedāvājot risinājumus aprites optimizēšanai.
    • Paneļdiskusija:  Projekta eksperti, ražošanas nozares pārstāvji un politikas veidotāji kopīgi risinās tiem aktuālās problēmas aprites ekonomikas ieviešanā, veicinot industriālo simbiozi.
       
  • ''No patērētāja līdz apsaimniekotājam'': Projekta eksperti dalīsies ar apritīgas atkritumu apsaimniekošanas un otrreizējas izmantošanas iespējām gan patērētāja, gan apsaimniekotāju pusē
    • Paneļdiskusija: Projekta partneri, pašvaldības un atkritumu apsaimniekotāji meklēs risinājumus poligonos noglabājamo atkritumu apjoma samazināšanai.

Konferences PROGRAMMA.

Dalība konferencē ir bezmaksas.

Aicinām ieplānot šo konferenci savā kalendārā un reģistrēt savu dalību ŠEIT vai atbildot e-pastā. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar info@baltijaskrasti.lv.

Datums: 2024. gada 7. februāris